Багатьом українським музикантам, акторам, ведучим, політикам та спортсменам довелося припинити спілкування з родичами з Росії, Донбасу, Криму чи інших областей на Сході України через різні погляди на війну.

Фагот

Читайте також: Хто з українських зірок народив під час війни

Учасник гурту ТНМК Олег «Фагот» Михайлюта в інтерв'ю програмі «Життя відомих людей» заявив, що його старший брат із Харкова перестав брати слухавку після однієї з розмов про війну. За словами Фагота, він «наїхав» на родича, коли той сказав фразу «А чому Зеленський Путіна злив?». Артист додав, що він та його брат виросли у сім'ї, де говорили про вільну Україну, коли за це ще загрожувала кримінальна справа.

Ганна Різатдінова

Гімнастка Ганна Різатдінова зізналася, що її 80-річну бабусю з Криму «зомбували» російською пропагандою. За словами спортсменки, родичка підтримує Росію та вважає, що країна-агресор «рятує» українців.

Ксенія Кошова

Дружина Євгена Кошового зізналася, що надсилала сестрам із Ялти фото зруйнованих українських міст, щоб довести, що це Росія розпочала війну. Але у відповідь одна із сестер написала Ксенії букву Z.

Єгор Соболєв

Читайте також: Топ-5 прикмет, провісників воєн: що передвіщало початок війни – згадуємо та зіставляємо

Ведуча каналу «1+1» Марічка Падалко розсекретила, що її чоловік, екс-нардеп Єгор Соболєв припинив спілкування з батьками з Росії, які відмовилися засудити вторгнення. За словами телезірки, чоловік заборонив батькові та матері писати йому після того, як вступив у тероборону і на власні очі побачив руйнування в Ірпені. Соболєв готовий відновити стосунки з батьками лише після того, як вони розкаються як громадяни Росії.

Аліна Шинкаренко

Бронзовий призер Олімпіади-2020 у Токіо з синхронного плавання Аліна Шинкаренко після вторгнення РФ зрозуміла, що їй нема про що говорити зі своєю матір'ю з Донецька. За словами 23-річної спортсменки, її родичка вважає, що це «українські нацики» руйнують міста.

Стася Ровинська

Колишня ведуча «1+1» відмовилася від спілкування з рідною матір'ю Сніжаною Єгоровою, яка публічно підтримувала Путіна. Ровінська вважає, що Єгоровій, яка зараз мешкає в Туреччині, платять за її антиукраїнську позицію.

Григорій Решетник

Ведучий «Холостяка» розповів про свою хрещену матір родом із Миколаєва, яка посварилася зі своїми українськими родичами. Жінка зараз мешкає в Росії, а її сини та чоловік — військовослужбовці, і, можливо, навіть воюють зараз в Україні. За словами Григорія, 24 лютого хрещена надіслала його батькам таке повідомлення: «Ну що, напросилися? Так вам і треба! Тепер будемо вас виховувати!».

Наталія Могилевська

Брат Могилевської теж піддався пропаганді у Росії. Співачка зізналася, що її родич не вірить у те, що це російські війська скидають бомби на населені пункти України.

Віталій Козловський

Артист «прокляв» свою зведену сестру, яка проживає в Москві та підтримує Путіна. Перші 10 днів війни Козловський намагався переконати родичку, а коли зрозумів, що все марно, то просто «послав її подалі».

Іван Дорн

З родичами із Росії перестав спілкуватися й Іван Дорн. Співак зазначив, що жоден із його рідних людей у РФ не поцікавився, чи він живий.


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: