Український музикант, фронтмен "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка висловився про українських артистів, які гастролювали в Росії після 2014 року, а після початку повномасштабної війни повернулися до України. Про це артист заявив в інтерв'ю "КП в Україні".

На думку співака, вони скоїли "культурний злочин".

"А якщо Путін покається і скаже: "Я помилявся. Слава Україні!" Ми його пробачимо? Те, що зробила велика кількість українців – це реально культурний злочин. Принаймні ми можемо куртуазно поговорити про це. Якщо людина скоює злочин, а потім заскакує в останній чи передостанній вагон, і люди про це забувають – це означає безкарність," - зізнався Скрипка.

Олег не знімає відповідальності з українців, котрі слухають російську музику.

"Напевно, це якраз і є спільна колективна відповідальність, про яку ми говорили. Відповідальність і тих, хто прощає, і хто продовжує це слухати, і хто заповнює зали, коли такі артисти виступають. Це складне питання. Я не хочу казати, що потрібно когось карати, садити, принижувати тощо. Нині є світовий тренд – ясність розуму. І треба в цю ясність іти. Думати – за кого ви голосуєте, кого ви слухаєте, кого підтримуєте, до кого на концерт йдете, яка музика у таксі грає, що вам підсвідомо закладається. Кожен має відповідати за себе. А ми, українці, маємо взяти на себе відповідальність за Україну. Все ж таки вибудовується в нюансах, деталях. Французи, наприклад, цікавляться світовою культурою, але базова та основна у них – французька," - наголосив Олег Скрипка.

Раніше ми писали, як загинув український режисер та військовий ЗСУ Олег Бобало.