Уже через три тижні відбудеться Перше вересня. Через війну багато шкіл і вишів не зможуть прийняти учнів і студентів. Частину навчальних закладів зруйнували окупанти, ще частина не має укриття на випадок повітряної тривоги. Батькам доведеться обирати: віддати дитину на очне навчання, перевести на уроки в режимі онлайн або віддати до навчального закладу за кордоном.

Читайте також: Андрій Шевченко показав фото із дружиною на честь її 44-річчя

Кілька українських знаменитостей уже розсекретили, де навчатимуться їхні спадкоємці під час військових дій на території України.

Григорій та Христина Решетники

Зіркова пара обирала між Івано-Франківським, Києвом та за кордоном. Подружжя зупинило свій вибір на столиці, щоб поєднувати роботу Григорія на телебаченні та бути разом із трьома синами.

Аніта Луценко

Екстренер та ведуча проекту «Зважені та щасливі» розповіла, що її дочка Мія піде у перший клас у Великоританії.

Тоня Матвієнко

Читайте також: «Жінка-Галк» Тетяна Маслані таємно вийшла заміж

Українська співачка ще на початку літа повідомила, що її молодша донька Ніна навчатиметься у першому класі однієї з британських шкіл.

Оля Полякова

Старша донька співачки, 17-річна Маша цього року закінчила школу та вступила на музичний факультет одного із вишів Лондона.

Олександр Педан

Ведучий та блогер заявив, що його дочка Лера досі вагається з вибором університету. Однак це точно буде український виш.

Alyosha та Тарас Тополя

Читайте також: Голлівудський актор Стів Мартін заговорив про закінчення кар'єри

Поки фронтмен групи «Антитіла» на фронті, його дружина Alyosha віддала двох старших дітей до навчальних закладів у США. Марк ходитиме до дитсадка, а Роман — навчається у другому класі. Цікаво, що в Україні хлопчик до початку війни навчався у третьому класі, але через мову сина Alyosha взяли на легшу програму навчання.

Олена та Володимир Зеленські

Перша леді України в одному із інтерв'ю розповіла, що цього року її дочка Олександра стане студенткою. Дівчинка навчатиметься в Україні, але поки що невідомо, в якому навчальному закладі, і чи це буде очна форма.

Лідія Таран

14-річна дочка ведучої Василіса ще навесні стала ученицею коледжу у Франції. Найімовірніше, дівчинка продовжить навчання там.

Марічка Падалко

Ще одна ведуча 1+1 Марічка Падалко готова віддати дітей на очну форму навчання до столичної школи, але лише якщо там буде укриття.


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: