Український музикант Олександр Положинський 8 місяців тому поповнив лави української армії. Як розповів артист у Фейсбуці, за цей час він пережив надії, розчарування, роботи над собою, відкриттів, знайомств із новим та навчанням.

Через півроку служби у Положинського почало потроху здавати здоров'я: проявилися нові болячки, загострилися старі. Зізнається, що помалу почав здавати. На даний момент у артиста фізичний та моральний стан терпимі, але не ідеальні.

Положинський роздумував, що став офіціантом, може принести більше користі військовим. Однак йому дали остаточну відповідь – негативну.

"Занадто старий. Не біда. Але хотілося. Не так прикро, що нема шансів стати офіцером, як усвідомлення того, що мій потенціал людини, здатної приносити більше користі на іншій посаді, помітний лише мені. А може його насправді немає? А може просто такої посади не існує?" - зізнався музикант.

Наразі артиста перевели до іншого підрозділу, але у його 47 бригаді. Положинський зазначив, що не знає, чи потрапить на передову, тому просить шанувальників не називати його героєм.

"Ще не знаю повного обсягу своїх обов‘язків, але вже розумію, що займатимуся чимось більш схожим на те, чим займався до ЗСУ. Що ж - цісарю цісареве. Бригада активно доукомлектовується, доозброюється і злагоджується. Хлопці рвуться на фронт і вже видно багато ознак того, що недовго їм чекати. Чи потраплю на фронт я - поняття не маю. Але поки, будь ласка, не кажіть мені, що я герой чи захисник. Бо так не є (хоч мені часто таке кажуть). Але як прийде наказ - зроблю все можливе, щоб його виконати," - зазначив Олександр.