Зовсім мало днів залишилося до свята мертвих, яке відзначається щорічно ввечері 31 жовтня та весь день 1 листопада. Це свято особливо люблять діти, і є на те чимало причин: яскраві та страшні костюми, солодощі, неймовірні прикраси будинків та всіх магазинів, дитячі ігри та тематичні заходи, перегляд страшних фільмів та веселих мультфільмів.

Читайте також: ТОП-7 фільмів, які допоможуть поринути в атмосферу Хелловіна

Все це люблять не тільки діти, а й дорослі, які люблять свята. Але ще одним із важливих атрибутів Гелловіна є гарбуз і ми розповімо і покажемо вам, як його вирізати, щоб вийшов традиційний Джек-ліхтар.

Для того щоб вирізати гарбуз на Гелловін, вам знадобиться:

  • гарбуз
  • ніж
  • ложка
  • шаблон з пикою
  • шило (товста голка)
  • скребок (лопатка)

Як вирізати гарбуз на Гелловін
Як вирізати гарбуз на Гелловін
depositphotos.com

Інструкція, як вирізати з гарбуза ліхтар Джека на Гелловін:

Читайте також: Смачненьке на Геловін: Пальці відьми

Крок 1: Виберіть найкрасивіший, найпропорційніший, круглий і помаранчевий гарбуз. За допомогою ножа виріжте отвір гарбуза. Якщо ви використовуватимете свічку для підсвічування, вирізайте дірку біля живця вгорі, а якщо банку/склянку з ліхтариками, то краще вирізати дірку на дні гарбуза.

Гелловін-2022
Гелловін-2022
depositphotos.com

Крок 2: За допомогою скребка або ложки вичистіть насіння та м'якоть із гарбуза. Якщо не боїтеся забруднитись, то можна це робити і рукою – так швидше.

Гарбуз на Гелловін своїми руками
Гарбуз на Гелловін своїми руками
depositphotos.com

Крок 3: Використовуйте готовий шаблон, або намалюйте його маркером на папері. Приклейте шаблон скотчем до гарбуза і перенесіть малюнок із шаблону на гарбуз, проколюючи шилом контури малюнка. А можна і просто намалювати маркером кумедну пику на самому гарбузі - як вам зручніше.

Як прикрасити будинок до Гелловіна
Як прикрасити будинок до Гелловіна
depositphotos.com

Крок 4: Складним ножем (або будь-яким гострим ножем з коротким лезом) виріжте малюнок на гарбузі, слідуючи контуру. Не поспішайте, намагайтеся якнайточніше дотримуватися контуру.

Як правильно вирізати ліхтар Джека на Гелловін
Як правильно вирізати ліхтар Джека на Гелловін
depositphotos.com

Читайте також: Кекси «Капелюшки мольфарок» на Геловін

Крок 5: Коли гарбуз знайшов своє обличчя, настав час приступати до її освітлення. Найяскравіше освітлення можна отримати за допомогою електрогірлянди - обмотайте її навколо маленької банки і вставте всередину гарбуза (оскільки гірлянда підключається до електрики, дірка в гарбузі повинна бути на дні, щоб шнур не був помітний). Також можна помістити свічку всередину гарбуза – поставте свічку в скляну склянку і залиште верхівку гарбуза відкритого для вентиляції. Ще однією альтернативою може стати невеличкий ліхтарик.

Як вирізати традиційний Джек-ліхтар на Гелловін
Як вирізати традиційний Джек-ліхтар на Гелловін
depositphotos.com

Ваш ліхтар Джека готовий! Можна починати святкувати Гелловін і влаштовувати змагання, чиї гарбуз вийшов найоригінальнішим, веселим, страшним і прикольним.


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: