Читайте також: Як українські знаменитості прикрасили новорічні ялинки під час війни

У 62-річного принца Ендрю більше не буде офісу в будівлі Букінгемського палацу, пише The Sun. Середній син покійних королеви Єлизавети II і принца Філіпа пішов з державної служби три роки тому через секс- скандал. Але в лютому цього року Ендрю вдалося врегулювати цивільну справу про сексуальне насильство в США, порушену Вірджинією Джуффре, не визнаючи при цьому жодної відповідальності.

Після судових розглядів принц вирішив набрати нову команду зі зв'язків із громадськістю, щоб урятувати свою репутацію. Проте король Чарльз III заборонив його персоналу працювати у Букінгемському палаці. Крім того, Ендрю доведеться фінансувати своїх працівників самостійно. Навіть державну охорону принца замінять на приватних охоронців. Повідомляється, що Ендрю поки що збереже за собою Королівську ложу у маєтку Віндзор.

Читайте також: Як українські та світові зірки відзначили католицьке Різдво: святкові фото

Фактично герцог Йоркський перестав виконувати королівські обов'язки, проте «ізгоєм» у монаршій сім'ї він не став. По-перше, Ендрю разом із родичами відвідав різдвяну службу в церкві Святої Марії Магдалини. А, по-друге, за даними ЗМІ, принца запросили на різдвяну вечерю в Сандрінгемі, на якій вперше за 30 років мала з'явитися і його колишня дружина Сара Фергюсон.

Принц Ендрю на різдвяній службі з королівською родиною
Принц Ендрю на різдвяній службі з королівською родиною
Getty Images


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: