Є п'ять видів іграшок, якими не слід прикрашати ялинку на Новий рік 2023. По-перше, вони можуть принести до будинку негативну енергетику. А по-друге, вони можуть не сподобатись символу року — Чорному Водяному Кролику. А це означає, що вас навряд чи супроводжуватиме успіх.

Іграшки червоного та оранжевого кольору

Читайте також: Зламане ребро та струс мозку: Jerry Heil показала, як впала в оркестрову яму

Спокійному Кролику не до душі яскраві кольори, особливо червоний і оранжевий. Щоб не роздратувати покровителя 2023 року, краще вибрати прикраси холодних відтінків. Наприклад, синього або білого кольору.

Іграшки червоного кольору
Іграшки червоного кольору
freepik.com

Скляні іграшки

За словами астрологів, такий матеріал, як скло, не поєднується із символом наступного року. Тому скляні іграшки краще відкласти подалі у коробку.

Прикраси з тріщинами та подряпинами

Найулюбленіші ваші іграшки можуть принести вам нещастя в Новому році, якщо на них є вм'ятини, тріщини або подряпини. Такі прикраси будуть притягувати у ваше помешкання негативну енергетику руйнування.

Що не можна вішати на ялинку у 2023 році
Що не можна вішати на ялинку у 2023 році
freepik.com

Фігурки тварин

Кролик ворогує з деякими тваринами. Тому фігурки з його недругами не варто вішати на новорічну ялинку. Здебільшого це стосується хижаків — вовків, лисиц тощо.

Пластикові іграшки

Кролик у східному гороскопі описується, як спокійна тварина, що любить природу. Тому в його рік варто звернути увагу на прикраси з дерева чи паперу.


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: