Американська виконавиця Лана Дель Рей була змушена звернутися до суду через чоловіка, який чатував на неї під будинком і викрав її автомобіль. Про це повідомляє таблоїд TMZ.

Згідно з судовими документами, нав'язливого шанувальника співачки звуть Ерік Еверардо. Хлопець незаконно проникав на приватну територію Лани щонайменше двічі. У лютому він пробрався до будинку артистки і втік на її авто Jaguar, за що був притягнутий до кримінальної відповідальності.

Але на початку липня сталкер знову повернувся до її маєтку і залишив біля воріт сумку з тривожним листом, де передавав своє бажання побачити її знову. Дель Рей також стверджує, що Ерік кілька разів писав її сестрі в період з лютого до липня, але невідомо, як він отримав її номер.

Читайте також: Багатодітні мами: у кого із зірок більше трьох дітей

Але на початку липня сталкер знову повернувся до її маєтку і залишивши біля воріт сумку з тривожним листом, де передавав своє бажання побачити її знову. Дель Рей також стверджує, що Ерік кілька разів писав її сестрі у період з лютого до липня, але невідомо, як він отримав її номер.

Суддя підписав заборонний судовий наказ та призначив слухання у справі наступного місяця. Еверардо повинен триматися як мінімум на відстані 100 ярдів (близько 91 метра) від Лани, її сестри та брата, і не може зв'язуватися з ними.


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: