Багатодітними батьками вважаються ті пари, у яких народилося троє дітей. Героїні добірки не зупинилися на цій кількості спадкоємців.

Розповідаємо, хто зі знаменитостей виховує чотирьох, п'ятьох і навіть шістьох дітей. Дізнайтеся, хто увійшов до нашого ТОП-7 зіркових багатодітних матусь.

Анжеліна Джолі

Читайте також: ТОП-10 многодетных семей украинского шоу-бизнеса

У знаменитої голлівудської актриси Анжеліни Джолі та її ексчоловіка, актора Бреда Пітта, шестеро дітей. Трьох зіркова мама народила сама і ще трьох всиновила. У 2002 році в Камбоджі Джолі взяла на виховання хлопчика Меддокса.Через три роки знаменитість удочерила дівчинку Захару з Ефіопії. Шайло, яка народилася в 2006 році, стала першою біологічною дитиною Анджеліни і Бреда. Через рік кінозірка усиновила на півдні В'єтнаму трирічного хлопчика Пакса Тьєна. А 2008 року народила двійню — хлопчика Нокса Леона та дівчинку Вів'єн Маршелін.

Діти Анджеліни Джолі
Діти Анджеліни Джолі
Getty Images

Мадонна

Легендарна поп-діва Мадонна теж виховує шістьох дітей. Старшу дочку Лурдес співачка народила 1996 року від кубинського фітнес-тренера Карлоса Леона. Другому чоловікові, британському режисерові Гаю Річчі, Мадонна у 2000 році подарувала сина Рокко. Ще чотирьох дітей, сина Девіда та дочок Чіфундо, Стеллу та Естер, вона всиновила.

Дочка Мадонни
Дочка Мадонни
instagram.com/madonna

Син Мадонни
Син Мадонни
Getty Images

Прийомні діти Мадонни
Прийомні діти Мадонни
instagram.com/madonna

Торі Спеллінг

Зірка серіалу «Беверлі-Хіллз, 90210» у шлюбі з актором Діном Макдермоттом народила п'ятьох дітей. У знаменитої мами є сини Ліам (2007), Фінн (2012) та Бо (2017), а також дочки Стелла (2008) та Хетті (2011).

Діти Торі Спеллінг
Діти Торі Спеллінг
Getty Images

Вікторія Бекхем

У зіркової пари Девіда та Вікторії Бекхемів теж велика родина. Ексучасниця гурту Spice Girls подарувала чоловікові-футболісту чотирьох дітей. 1999-го Вікторія народила сина Брукліна. Через три роки народився Ромео. І ще за три роки Бекхеми стали батьками ще одного хлопчика, який отримав ім'я Круз. Наймолодша дитина подружжя, дочка Харпер, народилася у 2006 році. У пресі ходять чутки, що Вікторія мріє стати мамою вп'яте.

Діти Девіда і Вікторії Бекхем
Діти Девіда і Вікторії Бекхем
instagram.com/victoriabeckham

Гайді Клум

Гайді Клум вдалося побудувати успішну модельну кар'єру, і це при тому, що німецька модель чотири рази була вагітною. Першу дитину, дочку Хелен, вона народила поза шлюбом. Батьком дівчинки, яка з'явилася на світ у 2004 році, є італійський бізнесмен Флавіо Бріаторе. А у шлюбі з другим чоловіком, музикантом Сілом, Гайді народила ще трьох дітей: Генрі (2005), Йохана (2006) та Лу Сулолу (2009).

Діти Хайді Клум
Діти Хайді Клум
Getty Images

Меріл Стріп

Володарка трьох статуеток «Оскар» Меріл Стріп теж зуміла збудувати неймовірно успішну кар'єру в Голлівуді та стати гарною мамою своїм чотирьом дітям. Актриса подарувала коханому чоловікові, скульптору Дону Гаммеру, сина Генрі (1979) та трьох дочок: Мері (1983), Грейс (1986) та Луїзу (1991).

Діти Меріл Стріп
Діти Меріл Стріп
Getty Images

Валентина Хамайко

Українська ведуча Валентини Хамайко має чотирьох дітей. Разом із чоловіком Андрієм Оністратом вона виховує 12-річну Соломію, 9-річних Мирославу та Михайла та 3-річного Андрія.


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: