Адвокати голлівудських акторів Джонні Деппа та Ембер Герд домовилися про врегулювання судового позову про наклеп, пише Daily Mail.

Судові розбірки колишнього подружжя у цій справі розпочалися ще у 2019 році. Герд опублікувала статтю 2018 року у Washington Post, в якій говорилося, що вона стала «суспільною фігурою, яка представляє домашнє насильство». Ембер ніколи не згадувала ім'я Джонні у статті, але його адвокати стверджували, що йшлося про нього. Джонні постійно заперечував усі звинувачення в домашньому насильстві та вимагав у ексдружини відшкодування збитків у розмірі 50 мільйонів доларів.

Читайте також: У Мережі розсекретили нову дівчину Володимира Остапчука

У липні 2022 року присяжні вирішили, що Ембер обмовила Деппа за всіма трьома пунктами звинувачення у своїй статті 2018 року. Вони присудили Джонні компенсацію за збитки і зобов'язали Ембер виплатити 15 мільйонів доларів (10 мільйонів доларів як компенсаційні збитки і 5 мільйонів доларів як штрафні санкції). Крім того, присяжні визнали Джонні винним за одним пунктом з трьох у зустрічному позові Ембер проти нього і зобов'язали виплатити 2 мільйони доларів.

Ембер Герд після програшу в суді у червні 2022 року
Ембер Герд після програшу в суді у червні 2022 року
Getty Images

19 грудня стало відомо, що Герд погодилася заплатити Деппу мільйон доларів за припинення справи. При цьому немає жодних обмежень на те, що Ембер може публічно говорити у зв'язку з цією справою, і їй не потрібно визнати свою провину.

Читайте також: Підсумки 2022 року: голлівудські зірки, які відвідали Україну під час війни

Ембер Герд опублікувала в Інстаграм дуже довгу заяву, в якій пояснила, чому вона вирішила залагодити справу і не проводити ще один судовий розгляд. Зірка фільму «Аквамен» заявила, що втратила віру в американську правову систему. Начебто її чоловік виграв у суді лише через свою популярність. Акторка визнала, що розорена та виснажена судовими засіданнями, тому ухвалила рішення врегулювати конфлікт із колишнім чоловіком.

«Для мене важливо сказати, що я ніколи не вибирала це. Я захищала свою правду, і при цьому моє життя, яке я знала, було зруйноване. Засудження, з якими я зіткнулася у соціальних мережах, — це розширена версія того, як жінки знову стають жертвами, коли вони заявляють про себе. Тепер у мене, нарешті, є можливість звільнитися від того, від чого я намагалася відмовитись понад шість років тому, і на умовах, на які я можу погодитися. Це не акт поступки. Немає жодних обмежень щодо мого голосу, який звучатиме й надалі», — написала Герд.


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: