Читайте також: Наймодніший манікюр на листопад 2022 року: показує Джулія Робертс

Туш для вій — незамінний засіб в косметичці в кожної дівчини. Звичайно, користуючись нею багато років, ми думаємо, що знаємо все про техніку нанесення. Але чи це так? Постарайтеся уникати наступних промахів при використанні туші, щоб ваші вії виглядали ідеально кожен день.

Тримайте під контролем термін придатності

У багатьох туш для вій використовується і зберігається роками, чи не так? А ви знали, що після першого використання фарбувати вії тушшю можна не більше шести місяців? Радимо ретельніше дбати про здоров'я своїх очей, змінюючи туш кожні півроку. До речі, є лайфхак, який допоможе вам освіжити засіб, якщо він став сухим вже через місяць: додайте у флакон трохи крапель для очей.

3 помилки з тушшю, які робить кожна жінка
3 помилки з тушшю, які робить кожна жінка
freepik.com

Водостійка туш на кожен день

Так, водостійка туш тримається довше і не розмазується, але її слід наносити тільки в ті дні, коли макіяжу загрожує вплив води. На повсякденній основі її використовувати — одна з найгрубіших б'юті-помилок, якої схильні припускатися жінки, адже згодом вії можуть почати випадати.

Неправильне нанесення

Нанесення туші — це не просто хаотичні рухи з метою нанесення невеликої кількості засобу на вії. Насправді вам потрібно ретельно опрацювати щіточкою простір від основи вій до їх кінчиків. Таким чином, продукт заповнить всю поверхню для необхідного об'єму та ефекту.


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: