Що таке перманентний макіяж?

Читайте також: Патчі від прищів: що це таке та як працює?

Перманентний макіяж — це свого роду макіяж-татуювання: в ході особливої ​​косметологічної процедури у верхні шари шкіри «закладають» пігмент, в результаті якого утворюється своєрідний мейк, що не змивається. Звичайно, згодом він потьмяніє, але відбуватися цей процес буде дуже повільно. У деяких випадках ефект зберігається до 6 років. Чи не диво? Здавалося б, стільки часу буде заощаджено вранці, щоб зробити вдалий макіяж.

Але є й вагомі мінуси в цій процедурі: ви не зможете змити міцелярною водою невдалий результат, а вдалий може з часом набриднути, та й мода аж надто стрімко розвивається. Тому перед процедурою доведеться ретельно зважити всі за і проти.

Перманентний макіяж
Перманентний макіяж
freepik.com

Плюси та мінуси перманентного макіяжу

Стійкість

Результат після візиту до косметолога зберігається 2-3 роки. Знадобиться лише кілька походів до салону для корекції.

Краса

Добре зроблений перманентний макіяж виглядає натурально і посилює природню красу: брови здаються густішими, губи соковитішими, контур очей чіткішим.

Практичність

Так, завдяки перманентному макіяжу можна буде більше не користуватися багатьма видами косметики, тим самим заощадивши час на малюванні стрілок або підфарбовуванні губ. Змивати мейк також не доведеться.

Плюси та мінуси перманентного макіяжу
Плюси та мінуси перманентного макіяжу
freepik.com

Але є ризик отримати не надто якісне виконання послуги. Тут багато залежить від майстра — обов'язково потрібно знайти професіонала своєї справи, попередньо вивчивши його приклади робіт та інформацію про освіту. Інші мінуси також мають місце. Наприклад, пігмент може повести себе під шкірою зовсім не так, як очікувалося. Буває так, що тканини реагують на барвник нетиповим чином і колір у результаті виходить дефектним. У цьому випадку стійкість татуажу обертається мінусом — невдалий результат не стерти. До того ж, з часом знадобляться додаткові витрати на виведення пігменту.

Протипоказання

Перманентний макіяж не може підійти абсолютно кожній. Процедуру не можна проводити при цукровому діабеті, проблемах зі згортанням крові чи запальних захворюваннях. Також не рекомендується робити татуаж вагітним. Не зможуть виконати процедуру там, де є родимки, рубці або різні новоутворення.

Тут перелік протипоказань досить великий, тому варто окремо проконсультуватися з фахівцем і дізнатися, чи можна саме у вашому випадку робити перманентний макіяж.


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: