Читайте також: Місячний календар стрижок на листопад 2022 року

З кожним роком в індустрії краси все менше жорстких рамок та обмежень, але є кілька прийомів та продуктів, від яких варто відмовитись. Ми зібрали головні антитренди, щоб ваш макіяж не виглядав дивним та вульгарним, і справляв на оточуючих приємний ефект.

Щільний тон обличчя

Щільний тон обличчя
Щільний тон обличчя
pinterest. com

Щільний і матовий тон обличчя — один з головних антитрендів у макіяжі. Б'юті-експерти цього року наполегливо рекомендували відмовитися від засобів, які здатні зробити з вашого обличчя «маску». Ідеальна шкіра без недоліків — минуле. Достатньо лише скоригувати сліди втоми та невеликі почервоніння, а не повністю перекривати колір шкіри.

Чіткі брови

Чіткі брови
Чіткі брови
pinterest. com

Окреслені темні брови — той самий прийом, який точно додасть вам віку. Використовуйте лише гель або мило для брів під час створення макіяжу. А якщо хочете зробити брови темнішими і додати їм густоти, злегка промалюйте волоски в потрібних місцях, а потім акуратно розтушуйте олівець за допомогою щіточки. До речі, цієї осені до б'юті-індустрії феєрично «увірвалися» знебарвлені брови — неоднозначний тренд, але варто спробувати.

Матові губи

Матові губи
Матові губи
pinterest. com

Цей тренд тримався у топі не один рік. Згодні, що щільна бархатиста текстура виглядає на губах дуже ефектно. Але актуальність тенденції цього сезону поступилася місцем натуральності — бальзамам і блискам, які ледь помітні на губах.


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: