Читайте також: Чому тріскаються п'яти: причини та способи лікування

Стійкий манікюр — це не тільки гарне покриття, а й дбайливий догляд за руками. Дотримуйтесь цих порад, щоб ваші нігтики залишалися доглянутими у перервах між записом до вашого майстра.

Уникайте контакту з гарячою водою перші 48 годин після манікюру

Нігтьова пластина занадто чутлива до перепадів температур та вологості. Тому перші пару днів після манікюру краще утриматися від гарячої ванни, обмежившись душем, а також від відвідування лазні та сауни. Інакше між нігтем та покриттям утворяться мікроскопічні зазори, через які лак почне відходити від поверхні пластини раніше, ніж настане час оновлювати манікюр.

Модний манікюр 2022
Модний манікюр 2022
Pinterest

Часто підпилюйте нігті

Також фахівці рекомендують часто підпилювати нігті. Це допомагає запобігти поломці нігтів і дозволяє їм зберігати форму. Обов'язково підпилюйте в одному напрямку, щоб нігті не розшаровувалися, а манікюр тримався довше.

Доглядайте за шкірою рук та кутикулою

Обов'язково наносьте на кутикулу спеціальні олії, які  будуть пом'якшувати її, не даючи загрубіти. Шкірі рук догляд потрібен анітрохи не менше, тому не забувайте використовувати живильні креми щодня.

Красивий манікюр 2022
Красивий манікюр 2022
Pinterest

Крім цього, обов'язково надягаємо рукавички, якщо потрібно помити посуд або прибратися вдома. Це не тільки допоможе зберегти манікюр, а й захистить шкіру рук від несприятливої дії хімічних засобів.


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: