Читайте також: 4 міфи про зморшки, в які давно варто не вірити

Зняття макіяжу — один з найважливіших етапів догляду за шкірою. На жаль, не всі дівчата знають, як правильно потрібно видаляти косметику, щоб не нашкодити шкірі. Розповідаємо про найпоширеніші помилки, які ви могли робити.

1. Ви використовуєте неправильний засіб

Спеціальні засоби для зняття макіяжу з очей — це не рекламний хід, який може спровокувати вас на покупку нової баночки, а необхідність. Шкіра навколо очей ніжніша, ніж на інших ділянках обличчя, тому догляд за нею потрібен більш делікатний. Подібні засоби розчиняють особливо стійкі підводки та туші, м'яко очищають та зволожують.

2. Ви нехтуєте зняттям макіяжу

Звичайно, розуміємо, що бувають різні ситуації, коли після важкого робочого дня хочеться одразу лягти спати. Навіть якщо ви сильно втомилися, лягати спати з макіяжем — це дуже погана ідея. Справа в тому, що під час сну ваша шкіра і так травмується, коли треться об тканину подушки. А якщо на ній при цьому шар макіяжу та бруду, що накопичується за день — наслідки можуть бути жахливими. Візьміть собі за головне правило змивати макіяж завжди, щоб не довелося потім лікувати акне.

Ви нехтуєте зняттям макіяжу
Ви нехтуєте зняттям макіяжу
depositphotos.com

3. Ви трете шкіру рушником після вмивання

Запам'ятайте, що шкіру не можна терти, щоб не розтягувати: просто промокніть обличчя махровим рушником, не здійснюючи якихось кругових рухів. Найкращий варіант — використовувати одноразові паперові рушники або мати колекцію рушників виключно для вмивання.

4. Не змиваєте засіб для демакіяжу

Будь-який засіб для зняття косметики потрібно змивати, інакше залишки макіяжу та бруду можуть залишитись на вашій шкірі, спровокувавши виникнення прищів. Змивайте за допомогою улюбленого засобу, який підходить вашій шкірі. Це може бути молочко, гель чи пінка.

Не змиваєте засіб для демакіяжу
Не змиваєте засіб для демакіяжу
depositphotos.com

5. Звичний скраб занадто жорсткий для вашої шкіри

Скрабування і очищення — це добре, але скраб для шкіри обличчя повинен бути дуже м'яким. Якщо ви хоч раз відчули щось неприємне під час використання засобу, змініть його на більш щадний варіант. Б'юті-експерти рекомендують вибирати скраби зі штучними гранулами у складі.

Важливо: скрабувати жирну шкіру обличчя необхідно 1-3 рази на тиждень, а суху та нормальну — всього 1 раз. Особливо чутливу шкіру скраби можуть пошкодити, тому в деяких випадках їх використання зовсім протипоказане.


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: