Читайте також: 4 міфи про зморшки, в які давно варто не вірити

Кожна з нас стикалася з подібною ситуацією: прищик, що з'явився вранці, може зіпсувати настрій на цілий день, а позбутися його дуже складно. Які тільки засоби від прищів дівчата не пробують, щоб прибрати ненависні червоні плями на обличчі. Більше того, такі дії не завжди дають результат, а й спричиняють додаткові висипання. Добре, що корейські фахівці створили чудо-засіб — патчі від прищів, які тимчасово допоможуть вирішити проблему.

Існує два види акне-патчів:

  1. Ті, які наносять на прищ «до» того, як його видавити: найчастіше вони просочені екстрактом зеленого чаю та саліциловою кислотою. Ці інгредієнти чудово знімають запалення на шкірі, а також перешкоджають появі нових висипів.
  2. Ті, які накладають на прищ «після»: вони містять гідроколоїдну кислоту у складі, яка чинить антибактеріальну дію на відкриту рану та прискорює процес загоєння.

Як користуватися акне-патчами?

Наносьте патчі лише на ретельно очищену шкіру. Через декілька годин пластир можна зняти і насолоджуватися результатом — гладкою і здоровою шкірою без почервонінь. До речі, косметологи кажуть, що найкраще використовувати патчі від акне на ніч, залишаючи їх на 6-8 годин на обличчі, оскільки під час сну процеси, що регенерують, більш активні і шкіра швидше оновлюється.

Але не варто чекати великих змін на шкірі від використання б'юті-стікерів — вони надають лише легкий доглядаючий ефект, і не можуть позбавити вас повністю від серйозних висипань або акне. Цю проблему допоможе вирішити лише кваліфікований дерматолог.

Вам буде цікаво прочитати на Ivona: