Популярний американський актор Стів Мартін, якого знають у всьому світі завдяки ролям у картинах «Батько нареченої», «Оптом дешевше», «Весь я», «Роксана», «Літаком, поїздом, машиною», та «Рожева пантера», задумався про завершення кар'єри у Голлівуді.

Читайте також: Як виглядають дружини зірок українського шоубізнесу

В інтерв'ю для The Hollywood Reporter 76-річна знаменитість зазначив, що після зйомок «Убивств в одній будівлі», де він грає Чарльза-Гейдена Севіджа, не планує брати участь в інших кінопроектах. Однак Мартін поки що не знає, скільки сезонів буде в цьому серіалі. Тому не може назвати рік, у якому піде з кіно. Актор також додав, що не хоче з'являтися в ролі камео.

«Коли це телешоу закінчиться, я не шукатиму інших. Я не збираюся шукати інших фільмів. Я не хочу зніматись у камео. Як не дивно, це все», — заявив Стів.

Читайте також: Міллі Боббі Браун висловилася про роман із блогером, якого звинувачували в її розбещенні

При цьому Мартін сказав, що йому не хочеться на пенсію, але він мріє менше працювати, щоб проводити час зі своєю сім'єю.

«Моя дружина постійно повторює: «Ти завжди кажеш, що збираєшся піти на пенсію, а потім завжди щось вигадуєш. Я справді не зацікавлений у виході на пенсію. Але я просто працював би трохи менше. Можливо», — поділився кінозірка.

Нагадаємо, що Стів Мартін одружений на письменниці і колишній співробітниці журналу The New Yorker Ані Стрінгфілд, яка молодша за свого знаменитого чоловіка на 26 років. Актор уперше став батьком у 67-річному віці, коли у 2012 році Ана народила йому дочку.

Стів Мартін і Ана Стрінгфілд
Стів Мартін і Ана Стрінгфілд
Getty Images


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: