Українська виконавиця Світлана Тарабарова, яка два роки назад із чоловіком Олексієм Бондарем взяла кредит на будівництво будинку під Києвом, розповіла про серйозні фінансові проблеми.

Читайте також: Переможці «Еммі-2022»: найкращі актори та серіали 2022 року

Через війну артистка втратила можливість заробляти на концертах і заборгувала велику суму забудовнику. В інтерв'ю для програми «Слава+» Тарабарова зі сльозами на очах розсекретила, що ухвалила рішення продати житло так, як знайти гроші на виплату кредиту не вдалося.

«Слава Богу, у нас не з банком підписаний кредит, а з забудовником. Півроку на нас ніхто не тиснув. Цей власник містечка розумів, що шоубізнес помер 24 лютого. Він лише на благодійних засадах. Нам потрібно віддавати, а ми не знаємо, де взяти ці гроші. І прийняли рішення, що будемо продавати. Ми шукали, в кого взяти в борг. Ми шукали кредит, а зараз не кредитують. А ми таку кругленьку суму маємо віддати. Ми шукали будь-які варіанти, щоб віддати борг», — поділилася знаменитість.

Зазначимо, що будинок Тарабарової знаходиться у Бучі. Будівля дивом не постраждала під час перебування російських військ у місті. Проте, за словами співачки, у дворі та на даху вона з чоловіком знаходили уламки від снарядів та зруйнованих будинків.


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: