Знаменитого голлівудського актора Джонні Деппа, який нещодавно разом із британським гітаристом Джеффом Беком записав музичний альбом «18», звинуватили у плагіаті. Кінозірка нібито вкрала текст для пісні у чоловіка, який відбував тюремний термін. Про це пише видання Rolling Stone.

Читайте також: Українській акторці дісталася головна роль у серіалі Netflix

Фольклорист Брюс Джексон заявив, що Депп і Бек взяли для однієї зі своїх композицій текст з його книги популярних тостів серед афроамериканців Get Your Ass in the Water and Swim. Над збіркою 1974 року Джексон працював разом із колишнім ув'язненим Слімом Вілсоном.

За словами автора книги, пісня Джонні та Джеффа під назвою Sad Motherfuckin' Parade майже дослівно повторює рядки з тосту Hobo Ben.

«Єдині два рядки, які я зміг знайти у всьому тексті, які написали Депп і Бек, — це Big time motherfucker і Bust it down to my level. Решта — з виступу Сліма в моїй книзі. Я ніколи не стикався з чимось подібним. Я публікую матеріал вже 50 років, і це вперше, коли хтось скопіював і поставив під своїм ім'ям», — зазначив Брюс Джексон.

Представники голлівудської кінозірки та британського музиканта поки що не коментують звинувачення у крадіжці.


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: