Читайте також: Ненависний «сніг» на голові: 5 ефективних способів позбутися лупи назавжди

«Мішки» і «синці» під очима — косметична проблема, яка турбує практично всіх. Головні винуватці цього — спадковість і віковий фактор, коли шкіра починає втрачати еластичність. Також на це може впливати втома, нестача нормального сну, зневоднення, неправильне харчування та шкідливі звички. Якщо проблема не набула хронічного характеру, позбутися темних кіл під очима можна перевіреними та ефективними способами.

1. Накладіть під очі холодний компрес

Це експрес-метод, який допоможе швидко стерти сліди втоми на обличчі. На 3–5 хв додайте до області під очима змочені в прохолодній воді ватяні диски або, наприклад, столові ложки. Холод звузить кровоносні судини і вони перестануть так виразно просвічувати з-під шкіри.

2. Покладіть під очі скибочки огірка або заварені чайні пакетики

Покладіть під очі скибочки огірка
Покладіть під очі скибочки огірка
pixabay.com

Огірок містить багато вологи, отже, відмінно зволожить шкіру під очима. Крім того, він ще й є своєрідною альтернативою холодному компресу. У чаї, який потрапить на шкіру з пакетиків, міститься кофеїн — він покращує кровообіг. Якщо ви попередньо охолодите заварені пакетики в холодильнику, вони також замінять собою компрес.

3. Використовуйте крем для очей із ретинолом

Він посилює вироблення колагену та розгладжує шкіру. Нанесіть невелику кількість засобу на область під очі, акуратно вбивши в шкіру. Тільки пам'ятайте, що ретинол діє не так швидко, як би того хотілося. Іноді потрібно 12 тижнів, щоб з'явилися відчутні результати.

4. Зволожуйте шкіру

Зволожуйте шкіру
Зволожуйте шкіру
pixabay.com

Шкіра під очима страждає від нестачі вологи насамперед. Тому придбайте зволожуючий крем і використовуйте його хоча б перед сном. Наносьте засіб легкими поплескуючими рухами — цей ніжний масаж покращить циркуляцію крові.

5. Вмивайтеся прохолодною водою

Все через те, що гаряча вода тільки посилює набряклість і підкреслює темні кола. Також можна прикласти до мішків під очима кубики льоду, зроблені з настою м'яти. Тільки не тримайте кубики більше 5 хвилин — можете пошкодити судини. З метою обережності компрес можна прикласти через тканину.


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: