Тональний крем

Тональний крем, ВВ-крем, консилер, СС-крем — неважливо, який маскуючий продукт підходить саме вам. Важливо інше: саме цей засіб вирівнює тон шкіри і приховує недоліки.

Тональний крем
Тональний крем
Pinterest

Олівець для брів

Читайте також: Наймодніші відтінки манікюру осені 2022

Брови — це основа будь-якого макіяжу. Навіть якщо вони у вас темні від природи, олівець зафарбовує прогалини між волосками, роблячи брови ніби оксамитовими. Якщо ж вони світлі, то й говорити немає про що: без олівця ви впораєтеся тільки в тому випадку, якщо нещодавно робили корекцію і підфарбували брови.

Олівець для брів
Олівець для брів
Pinterest

Туш для вій

Вона дійсно творить дива. Туш робить погляд більш відкритим і виразним, і  може по праву вважатися засобом номер один у косметичці будь-якої дівчини. Ми рекомендуємо саме на ній не заощаджувати: це один з небагатьох продуктів, на який варто витрачатися раз на 2-3 місяці, адже туш — базова річ, і вона повинна вас влаштовувати на сто відсотків.

Туш для вій
Туш для вій
Pinterest

Бальзам для губ

Візажисти радять відразу наносити бальзам для губ — ще до того, як ви приступите до макіяжу. Сухі зневоднені губи не можуть виглядати красиво, та й нафарбувати їх помадою неможливо. Так що бальзам носіть з собою постійно — він згодиться  протягом усього дня.

Бальзам для губ
Бальзам для губ
Pinterest

Пудра

Найуніверсальніший засіб, який тільки можна придумати. Пудра може виконувати роль і бази під макіяж, і наноситися під помаду, або навіть на вії для збільшення їх об'єму. Але найголовніше — пудра вирівнює тон обличчя як завершальний штрих.

Пудра
Пудра
Pinterest


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: