У Берліні відбувся благодійний захід Hilfe für Kinder der Ukraine на підтримку України. Подію організувала Громадська організація «Лікарський фронт», засновником якої є головний лікар мережі клінік CALM, лікар вищої категорії Андрій Лисецький.

Головна мета заходу — зібрати кошти і закликати громадськість єднатися заради допомоги українським дітям, не дати світові забути, що війна триває, а діти протягом багатьох місяців страждають від війни.

Всі зібрані кошти фіксовані спеціальною аудиторською компанією та будуть передані на потреби Міської дитячої лікарні № 5 Харківської міської ради.

Амбасадор громадської організації «Лікарський фронт» відома українська акторка, народна артистка України Ольга Сумська так прокоментувала цю подію:

«Зараз відбувається глобальна трансформація всередині кожного з нас, вона є настільки значуща, що це унеможливлює життя за попередніми стандартами! Ми прагнемо бути корисними та допомагати тим, хто найбільше цього потребує, насамперед дітям України, які залишились без батьків або у важкому психологічному та фізичному стані».

Благодійний аукціон став можливим завдяки активній позиції українських митців, дизайнерів, чемпіонів світу та спортсменів, які підтримали акцію. Які надали свої ексклюзивні роботи та лоти: art-митець Міжнародного рівня Слава Займак, дизайнерка Оксана Полонець, народна артистка України Ольга Сумська, дизайнерка Ганна Максимчук, художниця Оксана Брензович, ТМ RapidHrom – ДІАМАНТОВЕ МИСТЕЦТВО, засновник компанії AncientSmithy Михайло Пересунько, український рок-гурт «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ», багаторазовий переможець, чемпіон змішаних єдиноборств у промоушен Bellator, боєць ММА Ярослав Амосов, футбольний клуб «Шахтар» та інші. 

Благодійний захід Hilfe für Kinder der Ukraine
Благодійний захід Hilfe für Kinder der Ukraine
пресслужба

«В такій жахливій ситуації для народу України і особливо для українських дітей дуже важливо відчувати підтримку у всьому світі, знати що ми не залишились на одинці у ці страшні часи, і я впевнений, що спільними зусиллями міжнародної спільноти ми обов’язково відтворимо мир у нашій країні», — наголосив Андрій Лисецький.

Благодійну мету заходу охоче підтримали представники української діаспори у Німеччині та бізнесмени, які доклали чималих зусиль задля аукціону, серед яких: Людмила Млош — Голова ЦСУН та Dieter Fleischner, власниця Amograce New та представник SHABSHAI Technology в Європі Олена Гіяновська, засновник Благодійного фонду «Миротворці ООН», Платформи «Допомога Українцям в умовах війни» — AidUnit Ярослав Недзельський, Міжнародний благодійний фонд «Ми з України», команда якого зараз почала забезпечувати військових та цивільних генераторами та старлінками, оскільки агресор пошкодив електромережу України.

«Віримо в перемогу демократії над авторитаризмом! Та вдячні світу, що ми творимо історію разом з вами!» — наголосив Голова фонду.

Окрему подяку організатори висловлюють Анні Яхно, яка на початку війни пережила жахливу трагедію, втративши власну дитину від російських загарбників і попри це продовжила активно допомагати дітям. Ії картина Ukraine була продана однією з перших.

Хедлайнеркою вечора стала співачка Солоха, яка своїм запальним виступом відтворила атмосферу справжнього українського свята. 

Партнерами заходу: Благодійний фонд «КОМАНДА ТЕЙМУРА АЛІЄВА», засновниця стоматології KRAINEVA та ресторанного комплексу у Німеччині FAYNA UKRAINA Олеся Іщенко, Анатолій Іванов, Національний директор Ms World та засновниця Благодійного фонду «Українська красуня» Альона Бойко, дизайнер Українського бренду ONE LUXY SHOP Аліна Поліщук, засновники агенції нерухомості «GT 24 Realestate GmbH» Vitaliy та Julia Gette, Президент International Medical Platform, кандидат медичних наук, Президент благодійного фонду «ДОПОМОГИ ОНКОХВОРИМ ДІТЯМ» Валентина Маркевич, бізнес-клуб Mind, Анна-Вікторія Воронцова, організатор сесії форуму, президентка NGO UA Women, Маріанна Ніжна, організатор сесії форуму, директор громадської організації «Подоляни». 

Організатори заходу: ГО «Лікарський фронт» на чолі з Андрієм Лисецьким, Денисом Ткаченком, Сергієм Трохлюком та PR-директоркою  Мариною Філіпенко висловлюють щиру подяку всім небайдужим, хто долучився до цієї акції заради майбутнього українських дітей.


Вам буде цікаво почитати на Ivona: