Вам доведеться переїзд або ви вирішили злегка оновити інтер'єр в будинку - у будь-якому випадку має бути покупка нової фурнітури, щоб будинок виглядав затишно і комфортно. А оскільки на нас чекає холодна зима, варто подбати про те, щоб нові предмети затишку були багатофункціональними та допомагали зігрітися у холодні зимові вечори. Що варто купити – читайте у нашому матеріалі.

Плед із рукавами

Це щось середнє між предметом затишку та домашнім одягом, у будь-якому випадку їм варто запастись. Чим плед із рукавами краще звичайного? Звісно ж, наявністю рукавів. У ньому ти зможеш не тільки сидіти укутавшись, але й працювати за ноутбуком, спілкуватися по телефону, читати книгу, в'язати, та й в іншому робити практично всі улюблені не дуже активні заняття, не розкриваючись і не втрачаючи тепло.

Теплий килимок

На холодну підлогу постеліть теплий ковер
На холодну підлогу постеліть теплий ковер
unsplash.com

Виявляється, наші бабусі не дарма застеляли холодні підлоги килимами. Саме час згадувати старі лайфхаки та утеплювати підлогу. Якщо великий килим чи килимове покриття не твоє, зверніть увагу на невеликий килимок, який зручно постелити біля ліжка або біля крісла. Так ваші ноги точно не змерзнуть при зіткненні з підлогою.

Грілка-іграшка

Іграшка-грілка зігріває
Іграшка-грілка зігріває
unsplash.com

У наш час іграшки також мають бути багатофункціональними. Так, якщо ви придивляєтесь до чогось цікавого для дивана, зверніть увагу на іграшки-грілки. Вони допоможуть не тільки швидше зігрітися, а також розслабитись та швидше заснути. Якщо ви не бажаєте купувати грілку, її можна зробити самостійно. Як? Читайте в нашому матеріалі.

Штори

Штори не пропускають холодне повітря з вікна
Штори не пропускають холодне повітря з вікна
unsplash.com

Штори із щільної тканини від стелі до підлоги допомагають зберегти тепло і не дають холодному повітрі потрапити до кімнати. Якщо ви не любитель штор, зверніть увагу на ролети як штор. Важливе уточнення, якщо під вікном у вас батарея, підніміть штори до рівня підвіконня, інакше разом із холодом вони закриють доступ попадання тепла до кімнати.


Вам буде цікаво почитати на Ivona: