Меган Маркл розповіла, що мала думки про самогубство, і сказала: «Я не хочу, щоб хтось почував себе самотнім». Герцог і герцогиня Сассекські здобули премію Роберта Ф. Кеннеді в галузі прав людини на честь їхньої «героїчної» позиції проти расизму в королівській родині, пише gr.hellomagazine.com.

Читайте також: Меган Маркл та принц Гаррі знялися у документальному фільмі для Netflix: перший тизер

На церемонії вручення премії Ripple of Hope Awards у Нью-Йорку 41-річну Меган запитали, чому вона вирішила розповісти про цей період свого життя під час інтерв'ю з Опрою у 2021 році разом із принцом Гаррі .

Читайте також: Розлучення Меган Маркл та принца Гаррі: у Букінгемському палаці зробили важливу заяву

Згідно Page Six, Меган Маркл сказала присутнім: «Я не хочу, щоб хтось почував себе самотнім. І коли ви пройшли через щось складне, особливо в останні кілька років з блокуваннями та COVID, цей сплеск числа людей, які мають такий досвід, яким вони не можуть поділитися...»

«Нам усім це потрібно, коли ми можемо, якщо ми почуваємося досить хоробрими, чесно говорити про наш власний досвід. Це дає іншим простір і сміливість робити те саме, але більше, щоб дійсно відчувати, що вони не самотні, тому що я думаю, що це часто може бути найбільшою перешкодою, коли ви відчуваєте, що ви не бачите виходу», - додала Меган Маркл.

Читайте також: Король Чарльз ІІІ готовий позбавити принца Гаррі та Меган Маркл королівських титулів: названо причину

Прийнявши нагороду, Меган додала про своє рішення висловитися: «Але в кінцевому рахунку, якщо ви відчуваєте, що є хтось ще, у кого є такий досвід і зразок стійкості, я думаю, що це те, що більшість людей, мабуть, шукають у такі моменти». І саме тому я вирішила просто сказати: «Якщо мій досвід може допомогти комусь іншому не відчувати те саме чи знати, що є надія, тоді це коштує кожної секунди».

Читайте також: Как выглядит дочь Меган Маркл и принца Гарри: появилось фото лица

Меган Маркл зізналася, що вона мала думки про самогубство, коли вона була вагітна сином Арчі, сказавши під час інтерв'ю Опри 2021 року:

«Мені було дуже соромно сказати це і зізнатися в цьому Гаррі, тому що я знаю, скільки втрат він зазнав. Але я знала, що якщо не скажу цього, то пошкодую, і я просто не хотіла більше жити, і це була дуже ясна, реальна і лякаюча постійна думка».


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: