Читайте також: Тоді і зараз: як змінилися актори-підлітки із популярних фільмів та серіалів 2000-х

Учасниця 12-го сезону вокального шоу «Голос країни» Марія Сур повідомила підписникам про те, що у неї з'явилася можливість стати артистом світового масштабу. Молода співачка боротиметься за право представити Швецію на пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Марія стала учасницею щорічного музичного фестивалю «Мелодіфестивален», під час якого проводиться нацвідбір на Євробачення. На відбіркових турах, які стартують у лютому, дівчина виконає композицію «Ніколи не здавайся».

Зазначимо, що після початку повномасштабної війни Марія Сур разом із мамою поїхала до Швеції до своєї тітки. На благодійному концерті на підтримку України у Стокгольмі співачку помітили продюсери Warner Music та уклали з нею контракт. 

«Моя пісня розповідає історію про мене, про моє життя та про мої поточні внутрішні почуття (і я думаю про почуття більшості українців зараз). Я надзвичайно вдячна, що можу поділитися цим з людьми, і сподіваюся, що ви відчуєте мої почуття, про які я розповідаю у своїй пісні. Я шукаю блискавку в усьому цьому, і в мене є моя велика мрія (мрія, яку я ніколи не зраджу), я буду боротися за свою мрію до кінця. На нашому шляху завжди є блискавки, ви просто повинні це побачити, у нас завжди є наші мрії, і ми завжди маємо боротьбу, і це тільки ваш вибір, вибирайте страждання і здайтеся чи не здавайтеся, зосередьтеся на своїх цілях і мріях і дійте! Я не хочу, щоб моя історія та пісня сприймалися лише як сумна історія… Я вважаю це сильною піснею та сильною історією… Все це робить мене сильнішою, все це веде мене до досягнення моїх мрій, і як би важко не було, ми впораємося з цим. Наше майбутнє буде чудовим, якщо ми ніколи не здамося», — звернулася до підписників Марія.

Дивіться виступ Марії Сур на шоу «Голос країни-12»:


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: