Організатори масштабного пісенного конкурсу "Євробачення", що у 2023 році пройде у Ліверпулі від імені України, кардинально змінили правила голосування. Наразі проголосувати за улюбленого артиста зможуть усі країни світу, а не лише ті, хто бере участь у заході. Про це стало відомо на офіційній сторінці конкурсу в Instagram.

Читайте також: Нацвідбір на Євробачення-2023: хто потрапив до десятки фіналістів

Зазначимо, що після внесених змін саме глядачі вирішуватимуть, які країни пройдуть у фінал, не рахуючи Великобританії, Франції, Німеччини та Іспанії, оскільки це країни-засновники і вони автоматично проходять у фінал. Оцінки журі враховуватимуться лише при виборі переможця у гранд-фіналі.

Читайте також: Українці обрали суддів Нацвідбору на Євробачення-2023: результати голосування

Глядачі зможуть проголосувати за дільниці через СМС або програму. Проголосувати зможе абсолютно кожна людина, навіть якщо її країна не бере участі в конкурсі через захищену онлайн-платформу, попередньо пройшовши реєстрацію за допомогою кредитної картки банку своєї країни.

Нагадаємо, півфінал конкурсу пройде 9 та 11 травня. Фінал "Євробачення" заплановано на 13 травня. У конкурсі братимуть участь 31 країна.


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: