Четверо онуків датської королеви Маргрете II, яка після смерті Єлизавети II стала єдиною жінкою-монархом у світі, будуть позбавлені титулів принців і принцес і Його / Її Королівських Високостей. Йдеться про дітей молодшого сина королеви, принца Йоакіма та його першо дружини Александри, графині Фредеріксборг, і нинішньої дружини — принцеси Марі.

Читайте також: Вікторія Бекхем позбавилася тату, яке колись присвятила чоловікові Девіду

З 1 січня 2023 року до 23-річного Ніколая, 20-річного Фелікса, 13-річного Генріка і 10-річної Афіни будуть звертатися як Його Превосходительство граф Монпеза або Її Превосходительство графиня Монпеза. Усі четверо збережуть свої місця у черзі на престол (з сьомого по десяте).

Діти принца Йоакіма
Діти принца Йоакіма
instagram.com/detdanskekongehus

«Своїм рішенням Її Величність Королева бажає створити основу для чотирьох онуків, щоб вони могли формувати своє власне життя набагато більшою мірою, не обмежуючись особливими міркуваннями та обов'язками, які формальна приналежність до Королівського будинку Данії як інститут передбачає», — йдеться в офіційній заяві палацу.

Читайте також: Сара Джессіка Паркер відвідала прем'єру нового фільму з дочками-двійнятами

На дітей спадкоємця престолу, кронпринця Фредеріка та його дружини, кронпринцеси Мері, це нове рішення не вплине. 16-річний Крістіан, 15-річна Ізабелла та 11-річні близнюки Вінсент та Йозефіна збережуть свої титули принців та принцес.

Діти принца Фредеріка
Діти принца Фредеріка
instagram.com/detdanskekongehus


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: