Трек «Thank you, Stranger» для відео був створений командою banda та співачкою Джамалою. Герої ролику згадують моменти з початку війни, шлях за кордон, доброту іноземців, їхню гостинність, життя в нових умовах та мрії повернутись додому. Ми бачимо душевну історію того, як зовсім незнайомі, чужі люди стали нам другою сім'єю, прийняли нас наче своїх дорогих гостей, наче рідних. 

Читайте також: Эд Ширан, Джамала и Камила Кабельо собрали $16 млн для украинцев

Використовуючи реальні кадри, відео демонструє нашу глибоку вдячність мільйонам неймовірних людей, які прихистили та підтримали українців. Саме про це свідчить кожна з історій героїв ролику, які тимчасово проживають в країнах-сусідах — Польщі, Молдові, Румунії, Словаччині та Угорщині. 

«Сьогодні дуже важливо сказати «дякую» всім іноземцям, які допомагали та допомагають українцям із перших днів повномасштабної війни. Наші найближчі країни-сусіди відкрили свої домівки для мільйонів українських жінок та дітей як для рідних, за що ми ніколи не втомимося їм дякувати. Я впевнений, що ця допомога зміцнює дружбу між нашими країнами на покоління вперед», — зазначив Дмитро Кулеба, міністр закордонних справ України.

«В процесі створення відео ми отримали близько 300 запитів у дірект інстаграма banda від людей, готових допомогти нам в пошуку історій та матеріалів. Деколи монтувати ролик було емоційно складно — кожна фотографія чи запис викликали бурю почуттів: від глибокого суму за долю нашої країни та народу до величезної вдячності до мільйонів людей, які допомагають українцям. І хоча в короткому ролику нам не вдалось розповісти кожну з надісланих історій, ми сподіваємось донести ту невиразну подяку до всіх наших друзів з країн-сусідів», — розповідає команда banda.

Читайте також: Джамала выставила на аукцион платье с церемонии открытия Евровидения

Також в рамках кампанії кожен українець зможе подякувати тим, хто допоміг їм протягом війни, піснею чи листівкою. Для цього потрібно лише перейти на сайт jamala.ua та заповнити форму. Протягом наступних двох тижнів Джамала виконає фрагмент нового синглу спеціально для вашого адресата у Instagram Stories або ж направить листівку. 

«Пісня сповнена сподівань на світлі та теплі дні. Такі зазвичай настають після найтемніших ночей. В нашому житті. В історії. Thank You, Stranger — для мене — це подяка мільйонам жителів сусідніх країн, які відкрили свої домівки й серця протягом повномасштабного вторгнення Росії в Україну», — зазначила Джамала, співачка та авторка пісень, володарка «Нагороди за визначне лідерство артиста» від Атлантичної Ради США у 2022 році.

Читайте також: ТОП-8 світових знаменитостей, які зустрілися з біженцями з України

Відео стало черговим у серії відеороликів, які були створені в рамках кампанії вдячності – спільного проєкту МЗС України та агенції banda. З початку війни Росії проти України країни-сусіди прихистили вже майже 6 мільйонів українців. Кампанія висвітлює різні сфери допомоги Україні від міжнародного суспільства. 


Вам буде цікаво почитати на Ivona: