Багато зарубіжних знаменитостей підтримали українців, які були змушені залишити свої будинки та втікати за кордон через початок повномасштабної війни Росією.

Бен Стіллер

Читайте також: Зіркові поліглоти: cкільки мов знають знаменитості

Знаменитий американський актор у червні прилетів до Польщі, де поспілкувався з українськими сім'ями, чиє життя було зруйноване війною та насильством. Крім того, кінозірка побував із гуманітарною місією у Львові, зустрівся з Володимиром Зеленським у Києві, а також відвідав Ірпінь та Макарів.

Анджеліна Джолі

В останній день квітня голлівудська кінодіва Анджеліна Джолі приїхала до Львова. Спочатку вона поспілкувалася на вокзалі із переселенцями зі східних областей України. А наступного дня відвідала у реабілітаційних центрах Борислава та Львова дітей, які постраждали під час бойових дій.

Джилл Байден

Перша леді США разом із Оленою Зеленською у День матері, 8 травня, побувала в одній із шкіл в Ужгороді, в якій розмістили переселенців із постраждалих регіонів, зокрема з Чернігівщини.

Також дружина Байдена зустрілась с українськими матерями та дітьми у Румунії та Словаччині.

Крім того, під час саміту НАТО у липні Джилл та королева Летиція відвідали Центр українських біженців у Мадриді.

Зазначимо, що Джо Байден також мав нагоду побачитись з українськими біженцями під час свого візиту до Польщі.

Орландо Блум

Наприкінці березня голлівудський актор як посол доброї волі ЮНІСЕФ зустрівся у Молдові з дітьми-біженцями.

Принц Чарльз

Старший син Єлизавети II спілкувався з українцями, які втекли від війни, не тільки у себе на батьківщині у Великій Британії. Наприкінці травня спадкоємець британського престолу відвідав центр для українських біженців поблизу Бухареста, Румунія.

Шон Пенн

Американський актор Шон Пенн, який уже тричі бував в Україні під час війни, зустрічався із Зеленським та переселенцями, а також відвідував центр допомоги українським біженцям у польському місті Жешув.

Лів Шрайбер

Голлівудський актор, який має українське коріння, у своєму Інстаграм розповідав, що разом із волонтерами варив борщ для українських біженців у польському місті Пшемисль (Перемишль). Крім того, актор побував у Львові, де йому неодноразово довелося спускатися до бомбосховища свого готелю під час повітряної тривоги.

Іванка Трамп

Донька експрезидента США Дональда Трампа наприкінці травня відвідала польські міста Краків та Варшаву, де поспілкувалася з українськими дітьми та їхніми батьками, а також встигла попрацювати на кухні на роздачі їжі для біженців.


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: