Найбагатша співачка країни KAMALIYA поділилася в соцмережах, що наразі зі своєю сім‘єю перебуває на відпочинку. Зірка показала на відео, як готує «матусін суп» самостійно без домогосподарок та кухаря. 

«Ну як же на відпочинку без маминого супу?! А донечки допомагають!», — зазначила KAMALIYA. 

@kamaliyazahoor67 #kamaliyazahoor67 #kamaliya #певицакамалия #украина #испания #пальмадемайорка #каникулы #отпуск #отдых #готовка #готовкадома #семья #семьявтренде #дети #суп #рек #рекомендации #реки #вреки ♬ Волшебная музыка - 阿吉野马

Нагадаємо, що зірка від самого початку війни в Україні допомагає ЗСУ та біженцям, збирає кошти  під час своїх благодійних концертах в Європі. Проте зараз співачка все ж таки вирішила відпочити та декілька днів провести разом з сім‘єю. 

«Вона не перебуває вдома, щодня моя дружина дає концерти в різних країнах, збирає кошти на допомогу ЗСУ, відвідує біженців, відправляє гуманітарну допомогу в Україну.  KAMALIYA могла би насолоджуватися життям та спокійно перебувати в Лондоні,  але вона ніколи не поставить своє задоволення перед своїми обов’язками», – коментує Мохаммад Захур. 


Вам буде цікаво почитати на Ivona: