Український співак Роман Скорпіон, який від початку війни їздить з благодійними концертами по Україні ексклюзивно для Ivona розповів про початок своєї  кар’єри, творчість та що змінила у його житті війна

Романе, розкажіть, як розпочинали кар’єру співака?

Кар’єра почалась з весіль та корпоративів. Потім я почав потрохи записувати свої пісні, так як хотів бути артистом. Сказати, що мені хтось конкретно допомагав то ні, здебільшого навпаки заважали. Відмовляли у моїх починаннях. Але, незважаючи ні на що, я вірю, що Бог мені допомагає у цьому, а для мене це основне.

Де навчались?

Розуміння того, що я хочу бути саме співаком до мене прийшло ще у дитинстві. Навчався я в училищі «Культури та Мистецтв». Я не відразу закінчив навчання, тому що багато працював і не встигав вчитися. Тоді мені порадили взяти академ відпустку, яка тривала 10 років. Після чого, я будучи вже артистом, поновив навчання і закінчив його.

Співак Роман Скорпіон. Фото: пресслужба
Співак Роман Скорпіон. Фото: пресслужба

Роман Скорпіон на початку кар’єри і зараз, що змінилось?

На початку кар’єри я був артист одинак, який здебільшого опирався на свої сили та знання. Потім у мене з’явилась команда. Це ті люди, які постійно зі мною гастролювали. З часом я взяв концертного директора та менеджера. Я дуже часто приймав рішення самостійно методом «тику», як то кажуть. Такі рішення, час від часу, мені обходились у чималу копійку. Та я радий, що так ставалось, бо тепер я багато чого розумію саме завдяки своєму досвіду.

Зараз я опираюсь на свої знання та перед прийняттям важливого рішення збираю «фокус» групу. Ми разом ідемо до спільних цілей. Теперішній Роман Скорпіон це точно командний гравець!

Як ваші фанати реагують на кожну нову пісню?

Співаю тільки те, що відчуваю. Тільки тоді, я це зможу донести до людей. Ну фанати не люблю цього слова. Своїх слухачів я називаю – поціновувачі моєї музики. Коли я записую пісню, я не думаю, що зараз вийде пісня та сподобається усім моїм прихильникам. Я вірю, в першу чергу, що вийде пісня, яка знайде свого слухача. Людину, яка зараз переживає ті чи інші емоції, такі ж самі як і я.

Що змінилось у вашому житті з початком війни?

Коли почалась війна, я був вдома та відновлювався після тижневого туру. Я впевненний, що війна змінила цінності та пісні набули нового значення.  Сцена змінилась на полігони та бомосховища. Також змінились і місця проведення концертів. Зараз це місця, де уночі сплять солдати, їдять, а в обід ми для них співаємо.  

Як думаєте чи зміниться наша країна після війни? Що б ви хотіли змінити?

Всі зміни, які відбуваються в нашій країні тільки на краще, жаль, що такою ціною. Багатьох зрадників уже виявили. Люди почали цінувати рідну мову та рідну землю. Зміни відбулись у головах людей, а це позитивно впливає на розвиток цілої країни. На даний момент зміни є і мене це тішить. З кожним роком ми ставимо нові цілі й ідемо до них, тому як буде далі покаже час.


Вам буде цікаво почитати на Ivona: