Відома голлівудська актриса та колишня кохана українського боксера Володимира Кличка – Хайден Панеттьєрі розповіла про стосунки з ним та назвала причину їхнього розставання. Подробиці особистого життя зірка серіалу «Герої» поділилася в інтерв'ю для видання People.

Читайте також: Экс-невеста Кличко Хейден Панеттьер устроила дикую драку вместе с бойфрендом-уголовником: подробности и видео

За словами актриси, у неї були проблеми не лише в особистому житті, а й із наркотиками, які її ледь не вбили:

«У моєму житті був лише сірий колір. Я вклала багато праці, і мені потрібно було бути неймовірно чесною перед собою. Це було нелегко, було багато злетів та падінь. Але я не шкодую навіть про найжахливіші речі, які сталися зі мною. Зараз я почуваюся неймовірно успішною і я відчуваю, що маю другий шанс», – сказала Панеттьєрі.

Читайте також: После разрыва с Хайден Панеттьери Владимир Кличко забрал дочь в Украину

Наркотики актриса почала приймати з 15 років, вони їй допомагали бути бадьорою, а пізніше все увійшло у звичку і навіть залежність. За словами кінозірки, коли вона стала мамою, то зіткнулася з післяпологовою депресією, яку намагалася «запити» алкоголем таємно від Кличка. Саме тоді почалися проблеми у стосунках із боксером.

«У мене ніколи не було почуття, що я хочу нашкодити своїй дитині, але я не хотіла проводити з нею час. Він (Кличко) не хотів бути поряд зі мною. Я сама не хотіла бути поряд із собою. Але з опіатами та алкоголем я хоч ненадовго, але ставала щасливішою, а потім мені було погано. Я була у циклі саморуйнування», – зізнається знаменитість.

Читайте також: Владимир Кличко рассказал о дочери от голливудской звезды Хайден Панеттьери

2018 року актриса вирішила віддати доньку на виховання її батькові, адже вже не могла встати з ліжка, не випивши алкогольний напій. Вона почала лікування від залежності, тому що у неї відмовляла печінка.

«Це було найважче, що мені колись доводилося робити. Але я хотіла бути для неї гарною мамою – і іноді це означає відпустити», – сказала Хайден.


Вам буде цікаво почитати на Ivona: