Читайте також: Місячний календар стрижок на грудень 2022 року

Гарне, пишне і блискуче волосся — мрія кожної дівчини. Для цього ми готові регулярно доглядати їх: використовувати найкращі засоби, випробовувати на собі різні лайфхаки, а також дотримуватися порад стилістів. Однак деякі поради щодо догляду за волоссям — лише міфи. Розповідаємо про найпоширеніші.

1. Не можна лягати спати з мокрою головою

Так, все вірно. Після миття волосся занадто вразливе, тому тертя об подушку під час сну може пошкодити волоски. А тепло і волога створюють сприятливе середовище для росту грибка та лупи. Експерти радять спати з висушеною головою. А якщо ви володарка густого і довгого волосся — на ніч варто збирати його в легкий хвіст.

2. Часте миття волосся робить шкіру голови жирною

Сальні залози біля коріння волосся регулюють виробництво жиру. Вироблення жиру залежить лише від типу шкіри та віку людини. Як правило, з віком цей процес уповільнюється. Щодня мити голову шампунем можна, але це не завжди позитивно впливає на стан волосся. Наприклад, власницям жорсткого, кучерявого або сухого волосся і шкіри голови достатньо очищати їх не більше трьох разів на тиждень. Якщо робити це частіше, є ризик пересушити волосся.

Часте миття волосся робить шкіру голови жирною
Часте миття волосся робить шкіру голови жирною
freepik.com

3. Реп'яхова олія — кращий засіб для росту волосся

Неймовірно, але факт: реп'яхова та рицинова олії не сприяють росту волосся, навіть незважаючи на їх корисні властивості. Для коріння волосся їх використовувати сенсу немає. Взагалі всі олії важко вимиваються, залишаючись на волоссі жирною «плівкою», що може сприяти розмноженню бактерій і викликати запалення.


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: