Сертифікований дитячий консультант зі сну та мама трьох дітей назвала час, коли варто укладати спати немовля. Про це вона повідомила у своєму блозі в Instagram.

За словами жінки, найкращий час, щоб укласти малюка до року спати — 17:30. Цей прийом вона назвала «секретною зброєю» батьків. Експерт запевняє, що діти спатимуть усю ніч, а у дорослих з'явиться час на відпочинок.

«Скажіть батькам, щоб вони поклали свого малюка спати о 17:30/18:00, і ви побачите їх недовірливий погляд. Повірте, я розумію — ранній відхід до сну може бути страшним. Найчастіше батьки думають, що це призведе до раннього пробудження. Але в багатьох випадках ранній відхід до сну може стати вашою «секретною зброєю» для того, щоб ваша дитина відмінно виспалася вночі і погасила всі борги сну, що накопичилися. Зазвичай це призводить до того, що дитина спить до свого пробудження», — зазначила вона.

Консультант зазначила, що цей час відходу до сну не стане нормою, проте він дуже доречний у таких ситуаціях:

Переходи у денний сон. Тимчасове збільшення часу відходу до відпочинку – ключ до захисту нічного сну у разі втрати всього періоду сну через перехід у денний.

Поганий чи недостатній сон вдень. Якщо малюк мало спав або взагалі не спав вдень, корисно лягати спати раніше.


Вам буде цікаво почитати на Ivona: