Читайте також: Заборони дня 14 жовтня 2022 року: що не можна робити на Покрову Пресвятої Богородиці

Обираючи ім'я для дитини, батькам варто звертати увагу не тільки на його гарне звучання, а й на сакральне значення, щоб уникнути тих, які несуть у собі негативну енергетику. Сьогодні поговоримо про жіночі імена, які можуть принести дівчатам тяжку долю.

Людмила

Людмили дуже дорожать членами своєї сім'ї, проте найчастіше саме родичі приносять їм багато лиха. У молодому віці вони втрачають тих, кого люблять. Крім того, на їхні тендітні плечі лягає обов'язок доглядати тяжкохвору людину. Через такі проблеми на сімейному фронті Людмилам важко радіти своїм успіхам в інших сферах життя.

Віра

Доля готує Вірам нескінченні випробування: часті ДТП, розчарування в особистому житті та втрати близьких. Однак носії цього імені мають твердий характер, який допомагає їм впоратися з усіма перешкодами. Але сил на те, щоб порадіти перемозі над проблемою, часто у них уже не вистачає, адже настав час вирішувати іншу неприємність.

Імена для дівчаток з нещасливою долею
Імена для дівчаток з нещасливою долею
freepik.com

Надія

Читайте також: Джессіка Честейн розсекретила, що сказав Зеленський під час її візиту до України

На дівчат із цим ім'ям рідні часто покладають великі надії. Їм постійно доводиться виправдати очікування, відповідати вимогам і перевершувати когось. На першому місці у них інші люди, а про свої бажання вони зовсім забувають. Особисте життя Надій рідко складається: в юності у них багато шанувальників, але в зрілому віці вони самотні.

Інна (з латинської «бурхливий потік»)

Головна проблема володарок цього імені в тому, що вони постійно «наступають на ті самі граблі», приймаючи необдумані та поспішні рішення. Інни мають складний характер, тому їм часто не вдається порозумітися з людьми. Вони завжди чимось незадоволені, і це позначається на їхніх стосунках із близькими та родиною. До того ж Інни зовсім не вміють йти на компроміс.

Тамара (з давньоєврейської  «фінікова пальма»)

Володаркам цього імені зовсім не щастить у коханні: вони часто стикаються зі зрадами коханого. Тамари — владні жінки, тому зраду переживають дуже тяжко. Їхній перший шлюб найчастіше закінчується вдівством. А у другому шлюбі вони буквально душать свого чоловіка любов'ю, а себе — ревнощами.

Які імена не варто давати дівчаткам
Які імена не варто давати дівчаткам
freepik.com

Олександра (з грецької «захисниця»)

Читайте також: Хлої Кардаш'ян перенесла операцію на обличчі: що сталося з телезіркою

Олександрам часто доводиться поводитися «по-чоловічому»: багато працювати і вирішувати проблеми всієї родини, а іноді й чужих людей. Ба більше, за своєю натурою Олександри досить ліниві. За складних обставин вони не можуть займатися тим, що їм подобається. І це робить їхнє життя нещасним.

Ельвіра (з іспанської «біла» або з давньонімецької«всеправдива»)

Дівчата з цим ім'ям не лише самі конфліктують із оточенням, а ще й сварять між собою інших людей. Тому згодом з Ельвірами перестають спілкуватися навіть найближчі родичі. У особистому житті теж мало хто погоджується терпіти їхню своєрідну вдачу. Через тяжкий характер Ельвірам складно довго затримуватись на одному місці роботи, а це призводить до фінансових труднощів.


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: