Війна застала сім’ю ведучої програми «Ранок з Україною» у Києві. Лілія з чоловіком, хореографом Андрієм Диким зрозуміли, що залишатися в столиці небезпечно, тому вирішили їхати до батьків телезірки, які мешкають у Чернівцях. Там «дика сімейка» провела кілька місяців. Нещодавно Лілія та Андрій таки повернулися до Києва, але їхні доньки Діана та Поліна поки залишаються на Західній Україні.

«Це було дуже складне рішення – жити на два міста. Але ми, як батьки, включили розум і подумали, що наразі там спокійніше, це вимушена міра заради відносної безпеки дітей. Вони так подорослішали за цей час, так багато всього розуміють, ставлять такі питання і говорять такі слова, які батькам від своїх дітей не хотілося б чути. Поліні 4 роки, і коли ми з чоловіком пояснили, що їдемо до Києва, вона запитала: «Вас там не вб’ють?» Діти не мають говорити таких слів», – поділилась своїм болем ведуча каналу «Україна» Лілія Ребрик.

Лілія Ребрик з доньками. Фото: пресслужба
Лілія Ребрик з доньками. Фото: пресслужба

І хоча зараз це зовсім непросто, але Лілія та Андрій намагаються зробити все можливе, щоб доньки продовжували радіти життю та насолоджуватись дитинством.

«Я дуже хочу вірити, що вони сприймають це як пригоду, відпочинок, просто канікули у бабусі та дідуся. Коли ми зідзвонюємося, доньки просять показати їхню кімнату, ліжечка, іграшки. Вони пам’ятають, де що лежить. Я раніше сварила, що вони не тримають порядку серед своїх іграшок. А зараз мрію, щоб вони повернулися і все тут перевернули догори дриґом», – сказала телеведуча в інтерв’ю «Зірковому шляху».


Вам буде цікаво почитати на Ivona: