Американська письменниця, ведуча та колишня модель Кріссі Тейген поділилася з підписниками радісною новиною. 36-річна знаменитість повідомила в Інстаграм про свою вагітність.

Читайте також: Названо 10 зірок, чиї приватні літаки найбільше забруднюють повітря

Дружина популярного виконавця Джона Ледженда запостила в соцмережі перше фото з округлим животиком. Варто зазначити, що в жовтні 2020 року Кріссі пережила важкий викидень. Через втрату малюка зірка довгий час страждала від депресії. Ненародженого сина Кріссі назвала Джеком і на його честь зробила татуювання.

«Останні кілька років були, м'яко кажучи, розмитими емоціями, але радість знову наповнила наш дім і серця. Через 1 мільярд пострілів (останнього часу в ногу, як ви можете бачити!), у нас є ще один на підході. На кожній зустрічі я казала собі: «Добре, якщо сьогодні все буде добре, я оголошу про це», але потім я зітхаю з полегшенням, коли чую серцебиття і вирішую, що я все ще надто нервую. Я не думаю, що колись піду з зустрічі з більшим хвилюванням, ніж з нервами, але поки все ідеально і красиво, і я почуваюся обнадійливо і приголомшливо. Добре, було дуже важко тримати це так довго!», — прокоментувала четверту вагітність Тейген.

Нагадаємо, що Кріссі та Джон виховують двох дітей — 6-річну доньку Луну та 4-річного сина Майкла, які були зачаті за допомогою ЕКЗ. Швидше за все, і цього разу зіркова пара зробила штучне запліднення. 


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: