Читайте также: Андрея Беднякова обвинили в предательстве Мариуполя: подробности

Український композитор Денис Деркач у рамках авторського проєкту DenDer Orchestra презентує нову музичну роботу під назвою «Symphony of Ukraine». Лірична композиція наповнена почуттями, близькими кожному українцю. Туга, біль, розчарування, але водночас — незламність, віра у краще. Характер вольового духу українців став символічним лейтмотивом музичного твору.

DenDer Orchestra презентує нову музичну роботу під назвою «Symphony of Ukraine»
DenDer Orchestra презентує нову музичну роботу під назвою «Symphony of Ukraine»
пресслужба

Зібрані від монетизації кошти будуть передані до фонду благодійної організації Kontramarka Help на купівлю мобільного шпиталю жителям Маріуполя, який оснащений сучасним медичним обладнанням для розгортання та надання невідкладної хірургічної допомоги безпосередньо поблизу місць активних бойових дій.

Композитор зазначив, що робота над музикою почалася ще в далекому 2014 році, коли були здійснені перші агресивні кроки проти України. Мелодія ніби розповідає історію української душі, яка пережила сотні тортур, але не втратила своєї краси, духовності й волі. Композиція була записана та виконана у супроводі Budapest Scoring Orchestra. 

Денис Деркач
Денис Деркач
пресслужба

«Symphony of Ukraine» — це ніби альманах думок, переживань, емоцій, атлас почуттів з багатогранними відтінками людських хвилювань, страхів і надій. Кульмінація мелодії демонструє точку неповернення до старого минулого і символізує нову течію, ще більш бурхливу, вільну і непоборну.

«У цей важкий час усі ми втратили спокій, але український народ показав усьому світу свою силу духу, свою любов і синергію добра. Весь світ підтримує Україну і надихається. Безумовно, ми втратили невимовно багато, але натомість отримали шанс на возз'єднання, на перемогу і на внутрішню трансформацію, яка проілюстрована витонченим лейтмотивом мелодії Symphony of Ukraine», — говорить Денис Деркач.


Вам будет интересно прочитать на Ivona: