Журавлина

Антисептичні речовини, що входять до складу журавлини, перешкоджають розмноженню хвороботворних бактерій, що провокують запалення в нирках. Крім того, журавлина сприяє очищенню нирок і забезпечує профілактику сечокам'яної хвороби.

Журавлина
Журавлина
Pinterest

Гарбуз

Гарбуз багатий на вітаміни і мінерали, які сприяють детоксикації організму і виведенню небезпечних, каменетворних солей. М'якоть гарбуза — відмінний сечогінний засіб, він сприяє зняттю набряків і забезпечує профілактику захворювань нирок. Яскравий колір овочу надає каротин — потужний рослинний антиоксидант, що перешкоджає розвитку запальних процесів в нирках та інших органах.

Гарбуз
Гарбуз
Pinterest

Морська риба

Риба багата омега-3 жирними кислотами, які можуть стати корисним доповненням до будь-якої дієти. Вони скорочують рівень жирів у крові і перешкоджають підвищенню кров'яного тиску, що покращує роботу нирок. При виборі риби варто враховувати, що морська риба містить набагато більше жирних кислот, ніж річкова.

Тріска
Тріска
Pinterest

Солодка картопля

Батат — джерело безлічі речовин, корисних для всіх систем організму. Наприклад, калій, що міститься в солодкій картоплі, допомагає контролювати рівень натрію в організмі, що перешкоджає утворенню каменів у нирках. Крім того, як і гарбуз, батат надзвичайно багатий антиоксидантом каротином.

Солодка картопля
Солодка картопля
Pinterest

Зелені овочі

Зелень, шпинат та овочі — багате джерело антиоксидантів, які захищають організм і сприяють оновленню клітин, тканин та органів. Вони очищають організм, виводять шкідливі солі, перешкоджають протіканню запальних процесів і забезпечують надійну профілактику захворювань нирок.

Шпинат
Шпинат
Pinterest


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: