Мертвий Півень і Каша Сальцова — Ми помремо не в Парижі

Гурт «Мертвий Півень» з'явився 1989 року, а перший концерт вони відіграли вже 1990 року. На другому фестивалі «Червона Рута» гурт отримав першу премію авторської пісні. Талановиті діячі українського мистецтва залишили важливий слід у житті не лише слухачів, а й музики загалом. Вони працювали з українськими поетами, письменниками та музикантами. Дискографія «Мертвого Півня», на жаль, майже не представлена на цифрових платформах, але, на щастя, у нас є YouTube. 11 жовтня 2021 року раптово помер Місько Барбара — співзасновник і вокаліст легендарної групи. Текст пісні «Ми помремо не в Парижі» належить українській поетесі Наталці Білоцерковець. Жіночий вокал — це Каша Сальцова, відома за групкою «Крихітка», яка до 2007 року мала назву «Крихітка Цахес».

Михайло Барбара — Прощальний романс

Михайло Барбара співає на території офіційної фан-зони УЄФА ЄВРО-2012 на проспекті Свободи. Слова — Олександра Ірванця, українського поета, прозаїка, драматурга та перекладача, члена знаменитого літературного об'єднання «Бу-Ба-Бу».

Жадан і ДахаБраха — Птах

Дві легенди українського культурного простору — відома у всьому світі «ДахаБраха» і такий же відомий Сергій Жадан. Цього року Жадан був висунутий на Нобелівську премію, а також отримав премію миру від німецьких книжників.

Skladno — На твоєму боці

Skladno — дітище виконавиці, а точніше, скальда більше відомої під ім'ям Sasha Kladbische, яку ви могли чути у проєктах Zwyntar, ТОРФ, #Folkulaka, Comissar and Leftovers. Композиція присвячена батькові виконавиці, а також усім добрим татам проблемних доньок.

Жадан і Собаки — Мальви

Пісня має історію. Жадан розповідає, що вони із «Собаками» у 2017 році грали спектакль у Нью-Йорку. Протягом місяця музиканти спілкувалися з другом із Краматорська, який займався бізнесом у Нью-Йорку. І от одного разу в одній і розмов цей друг проронив таку фразу: «Я ж у трьох країнах сидів за «хуліганку». Тоді Жадан вирішив, що це чудова фраза для пісні, так і з'явилися «Мальви».