5 грудня на Новому каналі стартує новий сезон тревел-проекту Лесі Нікітюк «LeМаршрутка». Він про те, як Україна живе під час війни. Це буде подорож історіями українців всім відомою маршруткою. Щоправда, транспорт тепер має «шрами», оскільки в березні він потрапив під обстріл у Київській області.

«Маршрутка стояла на великій стоянці для автобусів. У будівлю СТО, яка знаходилася в трьох метрах від неї, потрапила ракета. Осколками, камінням і сміттям її понищило», — розповідає продюсер проєкту Гурген Костанян. На тому ж СТО, де стояла маршрутка, ми її ремонтували. Замінили практично все. Залишили тільки кузов, оскільки це була суть проєкту: навіть на такій «покоцаній» маршрутці ми об’їдемо всю Україну та покажемо, що вона живе й буде жити.

Ведуча проєкту Леся Нікітюк вперше побачила маршрутку на зйомках інтро. Тож у кадрі глядач стане свідком на сто відсотків реальних емоцій.

«Маршрутка — символ нашої програми, ми зі знімальною групою пережили стільки класного в ній. Не лише під час роботи, а й у переїздах. Спали в ній, їли, співали, танцювали, розробляли план зйомок. Коли я вперше побачила її потрощеною на фото, то була зла на орків. Бо не вони все тут будували, придумували, вкладалися! Прийшли нищити чуже!», — ексклюзивно ділиться Леся Нікітюк. А потім, коли побачила наживо, було дуже сумно, наче маршрутка — жива істота. І ще страшно, бо ти на власні очі бачиш, які руйнування спричиняє одна ракета. Несумісні з життям. Смертоносне зло, яке щодня летить на наші міста й людей.

Водій маршрутки Богдан Богданович, роль якого виконує Ігор Новінчук, також уперше побачив маршрутку після пошкоджень на зйомках. Ділиться, що до цього в нього не було жодних відчуттів. Думав: головне, що не постраждали люди.

«Коли розпочалися зйомки, і ми приїхали на місце, де була припаркована маршрутка, то вперше побачили символ нашої програми, яким об’їхали всю Україну. Стало не по собі. По душі пішов холодок», — ділиться він. Але хлопці, в яких вона стояла, сказали, що за два тижні повернуть її до життя. Ось тоді стало легше.

Так і сталося! На ремонт маршрутки справді пішло два тижні. І вона вирушила в подорож Україною, аби показати наш неповторний край та незламних людей.

Чекайте прем’єру тревел-проєкту «LeМаршрутка» в ефірі Нового каналу 5 грудня!


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: