Кім Кардаш'ян заплатила 1,26 мільйона доларів після того, як Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) звинуватила її у незаконному просуванні схеми інвестування у криптовалюту в Instagram. 

Читайте також: Стало відомо, скільки заробляють сестри Кардаш'ян-Дженнер на Hulu

SEC заявляє, що Кардаш'ян не розкрила той факт, що в червні минулого року їй заплатили 250 000 доларів за просування токенів EthereumMax. У серії постів у своїй історії в Instagram Кардаш'ян запитала своїх передплатників: «Хлопці, ви захоплюєтеся криптографією??? Це не фінансова порада, а те, що мої друзі щойно розповіли мені про токен ethereum max!». Потім передплатникам було запропоновано перейти на веб-сайт EthereumMax і «приєднатися до спільноти E-Max».

Читайте також: Кім Кардаш'ян розійшлася з Пітом Девідсоном: подробиці

Кардаш'ян включила в пости кілька хештегів, у тому числі «#ad», припускаючи, що історії були платною рекламою. Але SEC каже, що цей рівень розкриття інформації неадекватний для інвестицій у криптовалюту, що спричиняє штраф у розмірі 1,26 мільйона доларів. Федеральні рекомендації щодо впливового маркетингу рекомендують більш агресивне розкриття інформації для Instagram Stories, радячи користувачам «накладати розкриття на зображення та стежити за тим, щоб у глядачів було достатньо часу, щоб помітити та прочитати його».

Читайте також: Колишній хлопець Кім Кардаш'ян подає до суду на її матір через злите секс-відео

У заяві для преси, що супроводжує оголошення, директор SEC з правозастосування Гурбір С. Гревал сказав, що необхідне розкриття мало бути чітким.

«У федеральних законах про цінні папери чітко зазначено, що будь-яка знаменитість або інша особа, яка просуває безпеку криптоактивів, повинна розкривати характер, джерело та суму компенсації, яку вони отримали в обмін на просування», - сказав Гревал. «Інвестори мають право знати, чи є публічність цінного паперу неупередженим, і пані Кардаш'ян не розкрила цієї інформації».

Читайте також: Найбільша угода року: Кім Кардаш'ян витратила величезну суму на віллу Сінді Кроуфорд

Характер врегулювання означає, що Кардашьян не повинна визнавати або заперечувати висновки SEC, а лише платити гроші. Це включає 260 000 доларів у вигляді «вилучення» (включаючи суму, яку Кардаш'ян заплатили за просування токена) і штраф у розмірі 1 мільйона доларів.

Читайте також: Дуже небезпечна штучка: Кім Кардаш'ян шокувала своїм відвертим вбранням

Кардаш'ян також є об'єктом колективного позову разом з колегою-знаменитістю Флойдом Мейвезером за їхнє просування EthereumMax. Проект позиціонував себе як «токен культури», який давав би власникам доступ до концертів та спортивних заходів, але, як повідомляє інвестиційний сайт The Ascent, не був зареєстрований на жодній великій біржі криптовалют і не мав зв'язку з більш відомими токенами, такими як Ethereum ( Крім спільного використання частини імені). На момент подання колективного позову проти Кардаш'ян та Мейвезера токен EthereumMax втратив 97% своєї вартості порівняно з максимумом у червні минулого року.

Комісія також пояснила своє обґрунтування у відео на YouTube:


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: