Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко відповів українцям, коли артистів-зрадників України та путіністів позбавлять звань народного артиста України. В інтерв'ю "Укрінформ" чиновник повідомив, що міністерство займається вирішенням цієї проблеми.

Ткаченко наголосив, що в законі не існує механізму позбавлення звань та орденів. Поки що існує лише можливість нагороджувати.

"Наразі ми реєструємо проект закону, розробленого міністерством, про подолання наслідків русифікації. Він містить норми, які дозволяють державі позбавляти підсанкційних осіб звань або орденів. З боку колег-депутатів є повне розуміння та підтримка ініціативи," – повідомив міністр культури.

Поки Україну щодня обстрілює Росія, звання народного артиста України все ще носять зрадниці Ані Лорак та Таїсія Повалій, а також путіністи Філіп Кіркоров та Микола Басков.

"Є певна процедура проходження реєстрації цього закону. Зараз він перебуває на підтвердженні у різних міністерствах, потім його винесуть на ухвалення уряду, після цього направлять до парламенту", - додав Ткаченко.

Раніше ми писали, що писали Бєднякову росіяни після обстрілу Дніпра.