Одна з найвідоміших українських співачок Катерина Бужинська представила життєствердну пісню про любов до українських захисників. Це перша прем'єра від Катерини з початку повномасштабного вторгнення. Завдяки своєму впізнаваному стилю виконання, Катерина зуміла надзвичайно пронизливо та щиро передати власні переживання у новій пісні «Сила кохання». 

Зворушлива композиція поповнила значний патріотичний репертуар Народної артистки України. Це пісня-молитва «білого янгола-охоронця», яким є для захисника мама, дружина, сестра, донька, батько, дідусь і бабуся – кожен українець, який чекає з поля бою свого воїна і молиться за нього та нашу перемогу. 

«Коли автор пісні, талановитий композитор і поет Володимир Гуменчук надіслав мені «Силу кохання», я відразу зрозуміла: це моя пісня. Я заспівала її серцем і своїм виконанням намагалася передати спільний для всіх українців біль за рідну землю та її захисників, наші сподівання на щасливе майбутнє України. Адже серед тих, хто зараз мужньо виборює нашу перемогу на сході, знаходиться і мій рідний брат», — коментує прем'єру пісні Катерина Бужинська. 

До того ж, за словами співачки, текст пісні був посилений завдяки співавторці, Тетяні Гуцал, яка дещо змінила слова в останньому приспіві і тим самим надала ще більш життєстверджувального меседжу. 

На початку масштабного вторгнення співачка разом з трьома дітьми змушена була виїхати до Болгарії, адже стала свідком руйнування сусідського будинку у результаті прямого влучання снаряда. Там відразу стала до волонтерської роботи, відкрила український співочий фронт: постійно доносила до слухачів правду про події в Україні, виступаючи на телебаченні, радіо та благодійних концертах у Болгарії та Словаччині, за що отримала звання «Голос України в Болгарії». Наразі понад усе прагне повернутися на Батьківщину і брати участь у благодійних концертах на рідній землі.


Вам буде цікаво почитати на Ivona: