23 грудня гурт «Корупція» презентував нову відеоісторію під назвою «Світло». Натхненням до написання пісні стали останні події в Україні. Автором тексту став фронтмен Корупції Міша Крупін, а режисером — Олександр Шапоринський, якому вдалося чітко передати ідею та сенси, закладені автором у пісні.

«Були довгі роздуми з моєю командою чи на часі творчість гурту «Корупція». Але численні запити до нас від шанувальників щодо подальшої долі й дали зрозуміти, що на нашу музику чекають і нам є чим поділитися. Позиція наша чітка. Зараз активно працюємо з лейблом Papa Music над новим україномовним матеріалом. Творчість групи була завжди про актуальне у суспільстві. Кожна пісня – життя, і схожа на нескінченну і щиру розмову з випадковим попутником. Так і цього разу народилася пісня про те, що хвилює зараз усіх українців. Часи блекауту в країні та перемога. Так, до цього дуже складно пристосуватися сучасній людині. Але треба пам’ятати, що окупанти можуть вимкнути світло у наших домівках, але вогонь у душі їм не згасити ніколи. Саме наше внутрішнє сяйво повинно освітлювати морок сьогодення. «Зникає струм — зникає світло, хто грає в цю гру — програє непомітно». Перемога обов’язково буде за Україною», — поділився Міша Крупін про нову роботу для проєкту «Корупція».

Знімали кліп «Світло» у Києві. Символічно, що під час зйомок мікрорайон, де тривав процес, був повністю знеструмленим, і знімальний процес продовжився завдяки генераторам.


Вам буде цікаво почитати на Ivona: