У п'ятницю, 12 серпня, у лікарні померла голлівудська зірка Енн Хеч. Актриса не змогла вийти з коми після серйозної ДТП, яка сталася 6 серпня, коли внаслідок аварії спалахнув не лише автомобіль кінозірки, а й будинок, у який вона врізалася.

Читайте також: Енн Хеч впала в кому після ДТП: в організмі голлівудської актриси знайшли наркотики

Зазначимо, що Хеч пробула в палаючому автомобілі приблизно 30 хвилин, доки її не врятували рятувальники. Тоді вона була ще у свідомості. Пізніше стало відомо, що актриса перебуває в комі, а в її крові знайшли наркотики та алкоголь.

У четвер, 11 серпня, родина Енн повідомила, що у неї гостре аноксичне ураження головного мозку. Це означає, що мозок постійно відчуває нестачу кисню. Врятувати життя Хеч не вдасться і тому вони дали дозвіл лікарям використовувати її внутрішні органи як донорські, якщо це можливо. А наступного дня система життєзабезпечення з дозволу близьких Хеч була відключена.

Нагадаємо, в актриси залишилося двоє синів, один з яких прокоментував смерть матері:

«Мій брат Атлас і я втратили нашу маму. Після шести днів майже неймовірних емоційних перепадів у мене залишився глибокий, невимовний смуток. Сподіваюся, моя мама звільнилася від болю і починає досліджувати те, що мені подобається представляти її вічну свободу. Спочивай зі світом, мамо, я люблю тебе», – сказав старший син актриси Гомер журналу People.


Вам буде цікаво почитати на Ivona: