Зірка серіалу «Дивні дива» та фільму «Енола Голмс», акторка Міллі Боббі Браун вперше відверто висловилася про свого колишнього коханого, американського блогера Хантера Ехо.

Торік тіктокер принизив Міллі Боббі у прямому ефірі в соцмережі, розповівши подробиці їхнього інтимного життя. Хантер заявив, що жив разом з актрисою, якій на той момент було лише 16 років, у її домі, і додав, що батьки Браун були в курсі.

Читайте також: Геллі Беррі перефарбувала волосся у фіолетовий колір: як зараз виглядає 55-річна кінозірка

Багато прихильників звинуватили 21-річну зірку TikTok у розбещенні неповнолітньої акторки. Представники Браун звинуватили Ехо в брехні і подали до суду. Але нещодавно Міллі Боббі підтвердила, що дійсно зустрічалася з тіктокером.

У новому інтерв'ю для американського Allure Браун назвали їхні стосунки «нездоровими». На розтавання зірка наважилася у січні 2021 року.

«Я почувала себе дуже вразливою. Крім того, ніхто на знімальному майданчику (серіалу «Дивні дива» — ред.) не знав, що я проходжу через це. Тож було приємно мати можливість розібратися з цим самій, і ніхто інший не знав. Потім було важче, коли весь світ дізнався», — згадала виконавиця головної ролі в «Енолі Голмс».

Знаменитість зізналася, що вона відчувала, коли колишній публічно поділився подробицями їхніх стосунків в той період, коли вона вже зустрічалася з іншим хлопцем.

«Це був рік зцілення. Коли тебе так привселюдно принижують, я почувалася некерованою та безпорадною. Ідучи і знаючи, що я стою, і ця людина нічого в мене не забрала, я почувала себе дуже надихаюче. Мені здавалося, що моє життя нарешті перевернуло сторінку, і що я насправді закінчила розділ, який здавався таким добіса довгим. Зрештою, все, що я хотіла зробити у своїй кар'єрі, — це допомогти молодим дівчатам та молодим людям дізнатися, що я також проходжу через це. Я не та ідеальна людина, яка продає засоби догляду за шкірою і не та, що в «Дивних дивах». Я ухвалила невірні рішення», — зазначила акторка.


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: