Читайте також: Який манікюр зробити на Новий рік: ТОП-20 блискучих ідей

У виборі кольору одягу на новорічну ніч нам допоможе символ наступного року — Чорний Водяний Кролик. Розповідаємо, які відтінки можуть його «задобрити» та принести удачу у 2023 році.

Чорний колір

Сукня в чорному кольорі на Новий рік 2023
Сукня в чорному кольорі на Новий рік 2023
Instagam

Звичайно, чорний — головний колір 2023. І не варто переживати, що він виглядає трохи похмуро, і не зовсім підходить для новорічної ночі. Навпаки — ваш образ виглядатиме дорого, стильно та розкішно. До того ж, вибір одягу в цьому кольорі величезний: від мідісукні з пір'ям і спокусливого міні до елегантного костюма. Додайте кілька аксесуарів у срібному або золотому кольорі, щоб вбрання вийшло бездоганним.

Червоний колір

Сукня в червоному кольорі на Новий рік 2023
Сукня в червоному кольорі на Новий рік 2023
Instagam

Спокусливий червоний колір також принесе удачу та благополуччя у наступному році Кролика. Від червоної сукні неможливо відірвати погляд, так що без уваги ви точно не залишитеся. Якщо червоні тони в одязі вас не сильно приваблюють, то завжди можна обмежитися класичним манікюром у червоному кольорі, додавши трохи святкових блискіток.

Блакитний колір

Сукня в блакитному кольорі на Новий рік 2023
Сукня в блакитному кольорі на Новий рік 2023
Instagam

Ніжно-блакитний — дуже відповідний колір одягу на Новий рік 2023. Цей відтінок любить символ наступного року, адже не без причин є Водяним Кроликом. Вечірні блакитні сукні з шовку або оксамиту обов'язково притягнуть почуття умиротворення і спокою в наступному році.

Рожевий колір

Сукня в рожевому кольорі на Новий рік 2023
Сукня в рожевому кольорі на Новий рік 2023
Instagam

Рожевий — символ справжньої ніжності. До речі, в теорії психології кольору існує думка, що він допоможе зміцнити сімейні стосунки або зустріти свою другу половинку. Недарма багато дівчат люблять рожевий і його відтінки, адже він чудово виглядає у вбраннях. Головне — дотримуйтесь балансу, намагайтеся не переборщити з акцентами: нехай сукня буде простою, а макіяж — стриманим.


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: