Улюблена ведуча мільйонів українців Леся Нікітюк завжди захоплює стильним вбранням у кадрі. Її образи в телевізійних проєктах вдало підібрані, а look’и з соцмереж надихають українок. У новому сезоні тревел-проєкту про Україну в період війни «LeМаршрутка», який стартує на Новому каналі 5 грудня, буде трохи інакше.

«Цього сезону не очікуйте від мене яскравих look’ів. Будуть максимально прості вбрання. У нас з’явився військовий look. Також ми придумали власні шеврони «LeМаршрутка», ними обмінювались із військовими. Тепер у нас колекція військових шевронів, а в ЗСУ у подарунок — наші фірмові. У Богдана Богдановича (водій маршрутки, роль якого виконує Ігор Новінчук — прим. ред.) будуть патріотичні класні футболки! До речі, всі вони  — українських брендів. Як і одяг, який побачите на мені», — ексклюзивно ділиться Леся Нікітюк.

Новий «лук» і в родзинки проєкту — маршрутки.

«Усі дірки, які залишилися після обстрілу, заклеєні патріотичними наліпками. А ще маршрутка їздила Україною з величезним національним прапором, який майорів на вітру», — розповідає ведуча.

Леся Нікітюк зізнається, що подорожі третього сезону «LeМаршрутки» емоційно далися дуже складно.

«Це були перші зйомки, коли я майже не могла жартувати. Так багато горя побачила на власні очі. Наслідки руського миру… Зруйновані хати, поранені діти. Я дуже емпатична людина, відчуваю біль інших. І те, що пережили українці, – це настільки несправедливо й боляче. Та з іншого боку… Поплакавши разом із нашими героями, не впадаєш у депресію, а якось навпаки. Стільки хорошої енергії отримали від людей, стільки внутрішньої сили!», — говорить ведуча Нового каналу.

Не пропустіть новий сезон «LeМаршрутки» про незламну українську націю вже з 5 грудня на Новому каналі!


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: