Читайте також: Наймодніша стрижка осені 2022: показує Ельза Госк

Б'юті-експерти одноголосно вирішили, що перламутровий манікюр з легким сяйвом — головний нейл-тренд осені 2022 року. Дизайн з перламутровим ефектом часто називають ще перлинним, тому що він нагадує сяйво морських або річкових перлів. Затребуваність подібного нейл-арту пояснюється тим, що він дуже універсальний, гармонує з будь-яким відтінком шкіри, відмінно виглядає на будь-якій формі або довжині нігтів, а також відрізняється величезним вибором дизайну.

Модний перламутровий манікюр 2022
Модний перламутровий манікюр 2022
pinterest. com

Більше того, перлинний лак на нігтях максимально підкреслює жіночність та м'якість, обдаровуючи володарку витонченістю та привабливістю. Перламутровий манікюр доречний у будь-якій ситуації: і на роботі, і на вечірньому заході, і на побаченні. Варто відзначити, що ідеально перламутровий манікюр підходить і для весільного образу. Підібравши правильний відтінок, можна створити гарний дизайн та завершити стильний образ нареченої.

Модний перламутровий манікюр 2022
Модний перламутровий манікюр 2022
pinterest. com

Також дизайн ідеально доповнюється стразами або блискітками. Крім того, навіть однотонний сяючий манікюр приголомшливо виглядає в будь-якому образі. Зробили для вас добірку з 10 чудових ідей. Швидше обирайте «свій» варіант!


Вам буде цікаво прочитати на Ivona: